Araya Sefirin Kızı Girmişti! Tuba Büyüküstün Çekimler Yüzünden Hasret Kaldığı Kızlarına Kavuştu

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Araya Sefirin Kızı Girmişti! Tuba Büyüküstün Çekimler Yüzünden Hasret Kaldığı Kızlarına Kavuştu

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, “Sefirin Kızı” dizisinin çekimleri yüzünden uzak kaldığı kızlarına kavuştu. Anne ve kızlarının kavuşma görüntüleri sizin de içinizi ısıtacak.

Tuba Büyüküstün

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, 2016-2017 sezonunda yayınlanan ve Kıvanç Tatlıtuğ’la başrolü paylaştığı “Cesur ve Güzel” dizisinden beri televizyondan uzaktı. Onu sadeceN etflix’in “Rise of Empires: Ottoman” projesinin konuk starı olarak ve “Menajerimi Ara”nın ilk bölümünde izleyebilmiştik.

Ünlü oyuncu hem içine sinen bir proje bulamamaktan dert yanıyor hem de pandemi döneminde sette olmak istemiyordu. “Kızlarım çok küçük. Onlardan bana sarılmamalarını rica etmek istemiyorum” diyen oyuncu, “Sefirin Kızı” için bu inadını kırdı.

Vefalı Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılınca herkes şok olmuştu. Daha bu olayın şoku geçmeden, onun yerine Tuba Büyüküstün’ün diziye katılacağı açıklandı. Onun gibi bir starın, çok da iyi rating almayan bir diziye, başka bir oyuncunun yerini doldurmak için girmesi pek alışılmış bir şey değildi.

Ama Tuba Büyüküstün, dizinin yeni senaristi Eylem Canpolat’a ve eski partneri Engin Akyürek’e zor zamanında destek olmayı seçti. Bölüm başı 200 bin TL ve yurt dışı satışlarından pay almanın da bu kararda etkisi büyüktür muhtemelen!

2 Ay Sonra Bitiyor

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün’ün gelişi ve senaristlerin değişimiyle birlikte “Sefirin Kızı” başka bir noktaya gitti. Dizi, ilk bölümünden beri kadına şiddeti körüklediği söylenen ve bazı kesimler tarafından yerden yere vurulan bir diziydi. Tuba Büyüküstün’ün gelişi ve hikayenin başka bir yöne gidişiyle bu durum değişmeye başlamıştı. Ama dizinin rating listelerinde giderek gerilemesi, mayıs ayında final yapılacağı söylentilerini doğurdu. Bu konuda kimseden resmi bir açıklama gelmedi.

Bugün Kızlarına Kavuştu

Tuba Büyüküstün, final söylentileri hakkında bir açıklama yapmadı. Çünkü uğruna nice projeleri reddettiği kızları onu ziyarete gelmişti! Annelerini görmek için dizinin çekim mekanı olan Bodrum’a gelen Maya ve Toprak, güzel bir sahil turu attı.

Tuba Büyüküstün Maya Toprak

Anne ve kızlarının kavuşma anı görenlerin içini ısıttı. Aslında bu fotoğraf pandemi önlemleri için kamu spotu olarak da kullanılabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz