“Senin Karınla İlişkisi Var Çünkü!” Açığa Çıkan Gerçek Ortalığı Karıştırdı: Kardeşlerim’in 7. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

28 Mart 2021

“Senin Karınla İlişkisi Var Çünkü!” Açığa Çıkan Gerçek Ortalığı Karıştırdı: Kardeşlerim’in 7. Bölüm Fragmanı

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’de yine sular durulmuyor. Son bölümüyle heyecanı doruklarda bırakan fenomen dizinin yeni bölümünden ilk fragman geldi. Fragmandaki şaşırtan detaylar ise izleyicilerde büyük bir merak oluşturdu. Kardeşlerim’in yeni bölümünde neler olacak gelin hep beraber bakalım.

kardeşlerim

Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı dört kardeşin zorlu mücadelesini izlediğimiz Kardeşlerim dizisi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Yaşanan onca talihsiz şeyden sonra anne babasını kaybeden ve birbirlerinden başka kimseleri kalmayan Kadir, Ömer, Asiye ve Emel’in hayatına tanık olduğumuz Kardeşlerim ilk bölümünden biri Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri haline geldi.

kardeşlerim

Her bölümüyle reyting listelerini altüst eden Kardeşlerim’in güçlü kadrosunda ise Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar gibi isimler var. Çarpıcı konusuyla dikkat çeken dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Melisa’nın itirafı Kadir’i büyük açmaza soktu. Melisa’nın Kadir’e hazırladığı sürpriz, Kadir’i Ömer’e karşı zor duruma düşürdü. Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül’ün merhametsizliği Orhan’ı iyice çileden çıkardı. Suzan’dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşadı ve durumu idare etmekte zorlandı.

kardeşlerim

Suzan’ı oyalamaya çalışırken işler sarpa sardı ve Suzan artık gemileri yakmaya karar verdi. Akif ve Nebahat karşı karşıya geldi. Nebahat, Kadir’i ve kardeşlerini kullanarak öyle bir hamle yaptı ki bütün gerçekler gün yüzüne çıkmaz üzeredir.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Kazadan kurtulabilecekler mi? Emel, Kadir ve Ömer’e ne oldu? Bunların hepsini cumartesi günü öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz