Gezmediği Yer Kalmayan Şevval Şahin Normal Bir Hayat Yaşıyormuş! Şevval’in Sevgilisinden Şok Açıklamalar

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Gezmediği Yer Kalmayan Şevval Şahin Normal Bir Hayat Yaşıyormuş! Şevval’in Sevgilisinden Şok Açıklamalar

Şevval Şahin her yaptığıyla olay olmaya devam ediyor. 4 aydır gezmediği yer yapmadığı tatil kalmayan ünlü ismin zengin sevgilisi Yiğit Marcus Aral’dan çok konuşulacak sözler geldi. Aral, normal bir hayat yaşadıklarını dile getirdi.

şevval şahin-yiğit marcus aral

Türkiye Güzellik Kraliçesi Şevval Şahin bir süredir Yiğit Marcus Aral ile birlikte. Survivor Gönüllüler’de yarışmasıyla hepimizin tanıdığı Yiğit Marcus Aral, yazılım mühendisi. Lüks yaşamıyla ve Adriana Lima’nın arkadaşı olmasıyla bilinen Aral, Amerika’da yaşıyor. Eğitimini University of Miami’de tamamlayan Yiğit Marcus Aral’ın Amerika’da kendine ait bir yazılım şirketi var.

Normal Bir Hayat Yaşıyoruz

3 aydır Bali’de tatil yapan ünlü çift Türkiye’ye gelir gelmez Erzurum’a gitti. Sonrasında da İstanbul’a dönen çiftten Aral, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

şevval şahin-yiğit marcus aral

Sevgilisi ve yaşam tarzlarıyla ilgili şaşırtan açıklamalar yapan Yiğit Marcus Aral, sosyal medyada yansıttıkları gibi şaşaalı bir hayat yaşamadıklarını da belirtti. Bali’de Şevval Şahin ile 3 aydır tatil yapan Yiğit Marcus Aral, “Birkaç projem de vardı. Bali’de bir mülk edinmek istiyoruz. Şevval çok özleyince Türkiye’ye döndük. Ben, 7-8 yıldır Bali’ye gidiyorum ve sevdiğim bir yer.” dedi.

şevval şahin-yiğit marcus aral

Boğaz’da aylık kirası 120 bin TL’ye köşk kiralayan Aral, normal bir hayat yaşadıklarını söyledi. Yatırım işi yaptığını dile getiren Aral, “Genellikle emlak ve kripto para yatırımları yapıyorum. Sanıldığı gibi gösterişli değil, normal bir hayatımız var.” dedi.

Başkası Olsa Depresyona Girerdi

Hatırlarsanız, Şevval Şahin katıldığı bir programda İstiklal Marşı, Atatürk ve Türkiye hakkındaki soruları bilememiş ve stüdyoyu terk etmişti. Aral, sevgilisinin katıldığı bir televizyon programında soruları bilemeyince stüdyoyu terk etmesi ve hemen ardından Amerika’ya gitmeleri hakkında konuştu.

şevval şahin-yiğit marcus aral

Aral, “Şevval, enteresan şekilde bu konuları fazla kafaya takmıyor. Başkası olsa depresyona girerdi. Zaten kışı Türkiye’de geçirmek istemiyorduk. Buralar malum soğuk. Ondan Amerika’ya gittik.” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz