Öpmelere Doyamamıştı! Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’nun Sevgilisinin Kim Olduğu Herkesi Şaşırttı

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Öpmelere Doyamamıştı! Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’nun Sevgilisinin Kim Olduğu Herkesi Şaşırttı

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda fırtınalar estiren Birkan Sokullu başarılı performansı kadar aşk hayatıyla da gündemde. Sosyetik güzel Eda Gürkaynak ile bir süredir ilişki yaşayan yakışıklı oyuncu, dün sevgilisiyle çıktığı bisiklet turundan aşk dolu kareler paylaşmıştı. Ünlü oyuncunun güzel sevgilisi hakkındaki öğrenilenler ise herkesi çok şaşırttı.

birkan sokullu-masumlar apartmanı

Fenomen dizi Masumlar Apartmanı her hafta ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Reyting listelerini altüst eden dizinin başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi isimler var. Oynadığı Han karakteriyle ve yakışıklılığı ile hepimizin gönlünde taht kuran Birkan Sokullu ise dönemin en popüler erkek oyuncularından biri haline geldi.

birkan sokullu-masumlar apartmanı

Başarılı performansı ile dikkat çeken Sokullu’nun aşk hayatı da bir o kadar ilgi çekiyor. Aslı Enver’in eski eşi, Berrak Tüzünataç’ın eski sevgilisi olan Birkan Sokullu, şimdilerde sosyetik güzel Eda Gürkaynak ile aşk yaşıyor.

Romantik Bisiklet Turu

birkan sokullu-masumlar apartmanı

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak birlikte güzel havanın tadını çıkardı. Bisiklet süren ünlü ikili Instagram’dan olay pozlar paylaştı. Birbirlerini öptükleri görüntüleri takipçileriyle paylaşan ünlü çiftin aşk pozları sosyal medyada olay oldu.

“Birbirimizin Hayatını Kolaylaştırıyoruz”

Birkan Sokullu, geçtiğimiz aylarda ilişkisi hakkında, “Başlarda ayrı şehirlerde, farklı zaman dilimlerinde yaşadık. Bu bize beraberken anda kalabilmeyi öğretti. Çok keyifli vakit geçirmeye başladık. Pozitif ve mutlu bir enerjimiz var. Birbirimizin hayatını kolaylaştırıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

birkan sokullu-masumlar apartmanı

İlişkilerine tam gaz devam eden Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak, sosyal medyaya da aşklarını göstermekten çekinmiyor.

Amerika’nın En Başarılı Türk Mezunu

Eda Gürkaynak’ın kim olduğu da haliyle en merak edilen sorulardan biri haline geldi. 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eda Gürkaynak Koç Lisesinden IB diplomasıyla mezun oldu. Daha sonra ABD’de bulunan New York Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlayan sosyetik isim hakkındaki öğrenilen gerçek ise herkesi şaşırttı.

birkan sokullu-masumlar apartmanı

Amerika’da eğitimini tamamlayan Eda Gürkaynak o kadar başarılıymış ki Amerikanın en başalarılı Türk mezunları arasına adını yazdırmış. Büyük bir başarıya imza atan Eda Gürkaynak’ı tebrik ediyor, çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz