Serdar Ortaç Sosyal Medyada Açtığı Canlı Yayında Kadınlara Demediğini Bırakmadı: “İki Tane Göğüsü Var Diye…”

Aleyna

Haberler

11 Ağustos 2023

Serdar Ortaç Sosyal Medyada Açtığı Canlı Yayında Kadınlara Demediğini Bırakmadı: “İki Tane Göğüsü Var Diye…”

Türkiye’nin sevilen şarkıcılarından Serdar Ortaç, bir süredir çeşitli zorluklarla mücadele ediyor. Borçları, MS hastalığı, kumar bağımlılığı ve kardeş acısı gibi zorlayıcı durumlarla baş etmeye çalışan Ortaç, son dönemlerdeki açıklamalarıyla dikkat çekiyor. Televizyon programlarına katıldığı zamanlarda mutsuz ve depresif hali olduğu gözlemlenen şarkıcı, sosyal medya platformları TikTok ve Instagram üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayınlarda da takipçilerinin sorularını yanıtlarken verdiği cevaplarla herkesi üzmeye devam ediyor. Dün gece yaptığı canlı yayında Serdar Ortaç, beklenmedik açıklamalar yaparak herkesi şaşırttı. Kadınları, eski eşi Chloe Loughnan’ı ve ardından erkekleri hedef alan ifadeleriyle büyük tepki çekti. Bu sözler ve yaklaşımı, sosyal medyada geniş çaplı tartışmalara neden oldu.

“İpleri bu kadar vermeyin lan ayıp yazık lan erkeklere ben verdim eski karıma tüm ipleri ne oldu ağzıma s..tı. Ne oldu iki tane göğsü var diye. Kıza çiçek gönderdim kız cevap veriyor; teşekkür ederim…” diyen Serdar Ortaç’ın sözlerinden erkekler de nasibini aldı. “Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara. Ayıp, yazık lan erkeklere. Eli nefsinde herifler. Yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz. Sevdiğim kadın bana diyor ki ‘Bodrum’a gideceğim tatile.’ Ulan sen beni sevsen üç gün boşluğumuz var, gitmezsin yanımda kalırsın.”

Bildiğiniz gibi Serdar Ortaç 2014 yılında Chloe Loughnan ile evlenmişti. Bu evliliğin ilk gününden beri çiftin arasındaki yaş farkı nedeniyle Chloe Loughnan’ın Serdar Ortaç’ı sevmediği ve parası için evlendiğine dair iddialar gündeme gelmişti. 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’a nafaka ödemek zorunda kalmıştı. Hatta Pandemi döneminde eşine nafaka ödeyemeyen Ortaç, haciz kararıyla şoke olmuştu. Ünlü şarkıcı, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan’a 700 bin TL nafaka ödediğini, buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söylemişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz