Mehmet Ali Erbil, 2 Yıl Önce Kendisine Taciz Davası Açan Ece Ronay Hakkında Konuştu

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2023

Mehmet Ali Erbil, 2 Yıl Önce Kendisine Taciz Davası Açan Ece Ronay Hakkında Konuştu

Yine Mehmet Ali Erbil, yine bir garip cinsellik açıklaması! “Kaçış Sendromu” hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Mehmet Ali Erbil, sağlığına kavuştuktan sonra genç kadınlarla görüntülenmeye devam etmişti. Dün ise ünlü şovmen Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programda Gökay Kalaycıoğlu’nun konuğu oldu. Programda pek çok konu konuşulsa da; Gökay Kalaycıoğlu’nun Mehmet Ali Erbil’e sorduğu cinsellik soruları magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Ali Erbil, yaşadığı sağlık problemlerine rağmen cinsel anlamda sağlıklı olduğunu söyledi. Ayrıca geçmişte davalık olduğu Ece Ronay konusunda da konuşmayı ihmal etmedi.

Mehmet Ali Erbil, Kalaycıoğlu’nun “Bu kadar hastalık geçirerek uzun süre hastanede yattın. Vücudunun her yerine hortum girdi. Cinsel anlamda sağlıklı mısın?” sorusu üzerine de şunları söyledi: “Allah’ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor.” dedi.

Ece Ronay Konusunu da Anlattı!

Geçmişte yaşanan Ece Ronay konusunda da konuşan Mehmet Ali Erbil’in, şimdilerde bir oğlu olan Ece Ronay’ın kendisini tuzağa çekmeye çalıştığını ve eğer Ece Ronay’ın evine gitmiş olsaydı aralarında bir şeyler yaşanabileceğini anlattı. Ece Ronay’la klip çekiminde yakınlaştıklarını söyleyen Mehmet Ali Erbil; “Kız hoş bir şey, ben de bakıyorum, yaklaşıyorum. Kız da nişanlısını sete sokmuyordu ben rahatsız olurum diye. Klip çekimlerinden sonra kız beni dekolteli bir kıyafetle arayarak evine davet etti. Mesajlarda adresini falan verdiği görülüyor. Hangi erkek buna kayıtsız kalabilir? Gecenin bir yarısında seni neden evine çağırır ki? Politik konuşmaları konuşmak için mi? Muhakkak bir şey vardı yani…”

blank

“Benim asistanım Nuray benden daha akıllı. Ben bu konularda gerçekten aptalım. Nuray bana ‘bu kız sizi tuzağa düşürmeye çalışıyor. Biz ona bir olta atalım’ dedi. Sonra Nuray, kıza ‘ben sizi geleceğim, benimle uyuyacak mısın?’ diye yazdı. Kız da mesajı alıp ‘beni taciz etti’ diyerek hemen mahkemeye vermiş. Böyle bir durumdan dolayı dava açıldı. İnsanlar kadınlara kezzap atıyor ama onlara dava açılmıyor. Nuray’la kıza olta atalım derken oltaya düştük. Kız benim açığımı aramak için yaptı, yoksa neden o halde arasın ki? Mahkemeden de hiçbir şey çıkmadı. Birbirimizi görmedik ve yakınlaşmadık nasıl taciz olabilir? Nişanlısı olmasaydı eve gittiğimde bir şey olabilirdi.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz