Serenay Sarıkaya Instagram Hesabından “Cübbe” Paylaştı Ortalık Karıştı: “Sizi, Avukat…”

Aleyna

Haberler

3 Temmuz 2023

Serenay Sarıkaya Instagram Hesabından “Cübbe” Paylaştı Ortalık Karıştı: “Sizi, Avukat…”

Son dönemlerde sık sık ekranlarda ve dijital platformlarda gördüğümüz isimlerin başında Serenay Sarıkaya geliyor! Daha önce Netflix’in sevilen Şahmaran dizisinde Şahsu karakterine hayat veren güzel oyuncu, son olarak Kanal D’de yayınlanan Aile dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte hepimize seyir zevki yaşatmıştı. Aynı yıl içinde hem Şahmaran hem Aile dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya’yı durduramıyoruz! Aile dizisinin sezon finalinin ardından kısa bir tatile çıkan güzel oyuncu, şimdi de Netflix’in yeni dizisinin başrolü için sete çıktı. Yeni Netflix dizisi “Kimler Geldi Kimler Geçti” için bir avukata can verecek olan Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından cübbe fotoğrafı paylaşarak; “Sizi Avukat Leyla Taylan ile tanıştırayım” notunu düştü.

Netflix’in Yeni Dizisi Sete Çıktı!

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Bertan Başaran’ın üstlendiği yeni Netflix dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti”nin çekimleri dün başladı. Netflix’ten yapılan açıklamaya göre dizinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Bade İşçil, Gülcan Aslan, Zeynep Tuğçe Bayat, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Meriç Aral, Kamil Güler, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Selçuk Borak, Ege Aydan, Laçin Ceylan ve Perihan Savaş yer alıyor.

Serenay Sarıkaya’nın avukat Leyla Taylan rolüne hayat verdiği “Kimler Geldi, Kimler Geçti” adlı Netflix dizisinin çekimleri dün başladı. Dizi, bir hukuk bürosuna bağlı olan Leyla ve çevresindekilerin üzerinden modern zaman ilişkilerini yakın markajdan izleyicilere sunacak. Tatilde rolü için hazırlık yapan Sarıkaya’nın avukat cüppesiyle görüntüleri Netflix Türkiye’nin resmi hesaplarından “Sizi Avukat Leyla Taylan ile tanıştırayım” notuyla yayınlandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz