Bircan Bali, Gülşah Saraçoğlu ile Saç Saça Kavga Edip Mahsun Kırmızıgül’e İftira mı Attı?

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2023

Bircan Bali, Gülşah Saraçoğlu ile Saç Saça Kavga Edip Mahsun Kırmızıgül’e İftira mı Attı?

Magazin dünyasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz gün, Söylemezsem Olmaz programında Gülşah Saraçoğlu ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül arasında romantik bir ilişki olduğu iddia edilmişti.  Hatta hayranlarından biri Mahsun Kırmızıgül ile fotoğraf çektirmek için kulisine gittiğinde Gülşah Saraçoğlu ile dudak dudağa gördükleri söyleniyordu. Fakat bugün ortaya bambaşka iddialar atıldı. İlk olarak Mahsun Kırmızıgül’ün menajerinden habere dair yalanlama geldi, ardından da Bircan Bali’nin bu iddiayı bilerek yalan yere ortaya attığı iddia edildi. Ortalık yine fena karıştı!

Olay Hakkında Yeni İddialar!

Adım adım gidelim! Beyaz TV’de ekrana gelen Söylemezsem Olmaz programına gelen bir bilgiye göre Gülşah Saraçoğlu geçtiğimiz gün programını izlemeye gittiği Mahsun Kırmızıgül ile yakınlaştı. İddiaya göre sahneden sonra kulise fotoğraf çektirmek için giden Mahsun Kırmızıgül’ün hayranları kapıyı açınca ikiliyi dudak dudağa öpüşürken gördü. Pınar Eliçe “Belki yanak yanağa öpüşürken görmüşlerdir. Kulis maceralarını ben iyi bilirim. Erkek türkücüler ve kuyruğa giren kadınları iyi hatırlıyorum. Ben o gece alkolün etkisiyle birşeyler gelişmiş olabileceğini düşünüyorum” açıklamasını yaptı. Ebru Şancı ise “Mahsun sarışınları sever. En önde görünce antenleri açmış olabilir” dedi. O gece programı izleyenler arasında olduğunu ifade eden Bircan Bali ise, ünlü modacıyı görmediğini söyledi ancak bugün ortaya atılan iddialar çok başka.

Söylenenlere göre aralarının limoni olduğu bilinen Gülşah Saraçoğlu ve Bircan Bali, Mahsun Kırmızıgül’ün konserinde pişti oldu. Buzları eritmek için elini uzatan Bircan Bali, Gülşah Saraçoğlu’nun “Sen kimsin bana elini uzatıyorsun? Naylon magazinci!” sözlerini duyunca ikili birbirine girdi! Gülşah Saraçoğlu’ndan intikam almak isteyen Bali ise Mahsun Kırmızıgül’ü de işin içine katarak konser sonrası “Mahsun ve Gülşah Saraçoğlu kuliste öpüşürken yakalandı” şeklinde bir iftiraya dönüştürmesinin ardından tepkilere maruz kalınca pişman olarak sözlerini değiştirmek istedi ancak başarılı olamadığı söyleniyor.

Mahsun Kırmızıgül’den Açıklama!

blank

Mahsun Kırmızıgül’ün menajerinden ise şu açıklama geldi; “Sanatçımız Mahsun Kırmızıgül hakkında yapılan asılsız yalan haberleri esefle kınıyoruz.Bu haberlerin perde arkasını biliyoruz. Mahsun Kırmızıgül, sanat hayatı boyunca sevenleriyle ve kendisini izlemeye gelenlerle sıcak bir iletişim kurmuş ve menajerlerinin, ekibinin de yanında olduğu kulisinde kendisini ziyaret etmek isteyen herkesi ağırlamıştır. Bu haberler hem sanatçımıza hem de kendisini dinlemeye gelen insanlara büyük bir hakarettir. Masabaşı yapılan iftira haberleriyle ilgili hukuki süreci başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz