Setlere Uzun Bir Ara Veren Fahriye Evcen’den Oğlu Karan’la Birlikte Yeni Fotoğraf Geldi!

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Setlere Uzun Bir Ara Veren Fahriye Evcen’den Oğlu Karan’la Birlikte Yeni Fotoğraf Geldi!

Türkiye’de en sevilen çift ve ailelerin başında gelen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, hayatlarına oğulları Karan’ında katılmasıyla 3 kişilik bir aile oldular! Bu süreçte setlerden bir süre uzak duran güzel oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan’ı kendi büyütmek istediğini defalarca kez dile getirdi. Bir makyaj markasının yüzü olarak gördüğümüz Fahriye Evcen’i reklamlarda olmasa neredeyse hiç göremeyeceğiz! İyiki reklamlar ve Instagram var.

Fahriye Evcen ve karan

Instagram hesabını da oldukça aktif kullanan Fahriye Evcen, bugün küçük oğlu Karan’la birlikte yeni bir fotoğraf karesini takipçileriyle paylaştı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, oğulları Karan’ı pek sosyal medyada gösterme taraftarı değil. Hayatlarını daha mahremiyet içinde yaşamayı tercih ediyor çiftimiz.

Fahriye Evcen Aldığı Kilolarla Gündeme Gelmişti!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

2017 yılında Burak Özçivit ile peri masalını andıran bir düğünle dünyaevine giren Fahriye Evcen, oğlu Karan’ı ise 2019 yılında kucağına almıştı. Hamilelik ve lohusalık zamanında aldığı kilolarla dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen, aldığı kilolardan kısa bir zamanda kurtuldu ve eski fiziğine geri döndü. Bunu da, Instagram paylaşımlarından anlayabiliyoruz.

Fahriye Evcen estetik

Fahriye Evcen’in sosyal medyada aldığı tek tepki aldığı kilolar değil, bir dönem ilk oynadığı dizilerden görüntüleri Photoshop ile çirkinleştirerek, Fahriye Evcen’in estetik yaptırarak bu güzelliğe sahip olduğu iddiası bir süre sosyal medya gündemini oldukça meşgul etmişti. Ancak, sonradan gerçek ortaya çıktı ve konu kapandı.

Aşk Dolu Bakışlar

Geçtiğimiz gün Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit’in doğum gününü Instagram’dan kutlayarak beraber fotoğraflarını paylaşmıştı. Açıklama olarak: “Diğer yarım.. iyi ki doğdun.. ❤️” yazan Fahriye Evcen’in, Burak Özçivit’e aşk dolu bakışları takipçilerinin yüreğini eritti adeta!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

Şu bakışa bakar mısınız gerçekten? Birbirine çok aşık bu güzel çift!

Oğlu Karan’la Story

Bugün ise, 1 yaşındaki oğlu Karan’la fotoğraf paylaşan Fahriye Evcen; fotoğrafın üzerine kalp koymayı ihmal etmedi. Şu zamana kadar çok fazla Karan bebeğin fotoğraflarını göremesek de; hem Fahriye Evcen’e hem de Burak Özçivit’e eşit derecede benzediğini söyleyebiliriz!

Fahriye Evcen ve oğlu Karal
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz