Sevgilisine Yakalanan Serdar Ortaç’a Şok Tepki: Evde Sorarım Ben Sana

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Sevgilisine Yakalanan Serdar Ortaç’a Şok Tepki: Evde Sorarım Ben Sana

Serdar Ortaç ve Seçil Gür aşkı tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü çiftten dikkat çeken bir paylaşım geldi. Serdar Ortaç’ın çapkınlığı başına büyük bir dert açtı.

serdar ortaç-seçil gür

Chloe Loughnan ile ayrıldıktan sonra kendisi gibi şarkıcı Seçil Gür ile birlikte yepyeni bir aşka yelken açan Serdar Ortaç ilişkisi ile gündemden düşmüyor. Uzun süredir birlikte olan ikili sosyal medyada da aşklarını duyurmaktan asla çekinmiyor. Seçil Gür hakkında “Seçil benim hayatımın anlamı. Her şeyimle ilgileniyor. O benim hanımım.” diyen Serdar Ortaç evlilik isterse yapıştıracağım nikahı demişti. Anlaşılan ünlü çiftimiz evlilik yoluna girdi bile.

“Evde Sorarım Ben Sana”

Seçil Gür sevgilisi Serdar Ortaç’ı canlı dinlemeye gitti. O anları Instagram hikayesinde paylaşan ünlü şarkıcı, Serdar Ortaç’ı espri ile karışık tehdit etti. Sahnedeki dansçı kıza şarkı söyleyen Serdar Ortaç’ı paylaşan Seçil Gür “Evde sorarım ben sana” diye paylaşımına not düştü. O paylaşıma gülücük koymayı da ihmal etmeyen Seçil Gür sosyal medyada olay oldu.

Ünlü şarkıcı Seçil Gür, sosyal medyayı oldukça sık kullananlardan. En son yaptığı bir paylaşımla içini döken yıldız müzisyenin geçmişi hakkında konuşmuştu. Üniversitedeki yıllarını eleştiren Seçil Gür “Her gün değişiyordum aynı ay, hatta hafta içinde… Bazen sarışın oluyordum bazen de turuncu… Üniversitede arkadaşlarım hatırlar belki, her gün başka kıyafet, her gün solaryum… Dışımla o kadar meşguldüm ki içimi, iç sesimi hiç duyamadan geçiyormuş günler… Sonra yukarıdan bir uyarı geldi, iç sağlığın kıymeti fikri düştü aklıma. Şimdiki ben yok. Her şeyimi paketleyip, ihtiyaç sahiplerine verdim. O zamanlar kendime kızgındım, şimdi arkadaşlarım kızgınlar boşvermişliğime” diyerek Instagram takipçileriyle geçmişini paylaştı.

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe Loughnan Yeni Sevgilisi

serdar ortaç-seçil gür

2019 yılında Serdar Ortaç ile 5 yıllık evliliğini sonlandıran ünlü İrlandalı model Chloe Loughnan yeni sevgilisini cümle aleme duyurdu. 28 yaşındaki güzel model, sevgilisi ile ilk kez fotoğraf paylaştı. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Chloe Loughnan’ın yeni sevgilisi sosyal medyanın gündemine adeta bomba gibi düştü. Ünlü model Chloe Loughnan’ın yeni aşka yelken açtığı kişinin Andy O’Connell olduğu ortaya çıktı. Andy O’Connell, İrlanda’nın ünlü futbol takımı Avondale United’ın yıldız futbolcularından biri. Bu paylaşımdan sonra ise ünlü model hakkında “Önce popçu şimdi topçu” gibi yorumlar yapıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz