İhanet Şüphesi! Terken Hatun’un Gerçek Yüzü Sonunda Ortaya Çıkıyor: Uyanış Büyük Selçuklu 32. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

İhanet Şüphesi! Terken Hatun’un Gerçek Yüzü Sonunda Ortaya Çıkıyor: Uyanış Büyük Selçuklu 32. Bölüm Fragmanı

TRT’nin fenomen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’dan yepyeni bir fragman geldi. İntikam alınacak mı? İhanet sonunda ortaya çıkacak mı?

uyanış büyük selçuklu

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden Uyanış Büyük Selçuklu’da yine sular durulmuyor. Birbirinden heyecanlı bölümleriyle reyting listelerini darmadağın eden fenomen dizi, izleyiciye adeta ekranlara kilitliyor. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla hayran kitlesini günden güne büyüten Uyanış Büyük Selçuklu bu sezonun en iddialı yapımlarından biri.

uyanış büyük selçuklu

Başrollerinde Buğra Gürsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu gibi isimlerin olduğu sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak gelin hep birlikte bakalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Melikşah Turanşah’ı sonunda yakaladı. Ölüm ile burun buruna gelen Turanşah ise Sabbah veTekiş’i Melikşah’a teslim etmeyi önermeyi planladı. Mitras, Melikşah’ın Kuvel’e geleceğini düşünerek ona tuzak kurdu. Melikşah’ın oyunundan habersiz Mitras, Hasan Sabbah, Faysal ve Tekiş’in Turanşah tarafından alıkonulduğunu öğrendi. Tüm yaşanılanların üstüne Mitras, Şelemzar şehrinin liderlerini kurtarmak için harekete geçti.

uyanış büyük selçuklu

Mitras dışında Sabbah ve diğerlerinin tutulduğu yeri Sencer de öğrendi. İntikam ateşiyle yanan Sencer nasıl bir yol izleyecekti? Peki tüm bu olaylara rağmen Melikşah, Şelemzar’ı yeniden alıp hayali Kuvel kalesini ele geçirip babası Sultan Alparslan’ın hedefi olan o topraklara ulaşabilecek mi? Yeni bölümde neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Yeni Bölüm Nefesleri Kesmeye Geliyor

Melikşah Terken Hatun’un gerçek yüzünü görecek mi? Zübeyde Hatun ihanet şüphesinin ardından nasıl bir yol izlemeye karar verecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz