Kendinden Geçti! Beşiktaş Şampiyon Olunca Esra Erol Önce Dua Etti Sonra Dans Etmeye Başladı

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Kendinden Geçti! Beşiktaş Şampiyon Olunca Esra Erol Önce Dua Etti Sonra Dans Etmeye Başladı

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, Beşiktaş şampiyon olunca kendini tutamadı. Evde ailesiyle nefesleri kesen maçı izleyen ünlü oyuncu, şampiyonluk kutlamalarını Instagram hesabından paylaştı.

esra erol-beşiktaş

Spor Toto Süper Lig’de 2020-2021 sezonunda heyecanlı yarış sona erdi. Haftalardır süren amansız mücadeleden zaferle çıkan Beşiktaş oldu. Siyah-Beyazlı takımın nefes kesen mücadelesi ünlü hayranlarının tansiyonunu iyice yükseltti. Ünlü simalar gönül verdikleri takımın şampiyonluğunu sosyal medya hesaplarından kutlamaya başladı.

esra erol-beşiktaş

Gökhan Tepe, Serkan Çayoğlu, Demet Akalın, Ece Erken, Hülya Avşar gibi isimler dikkat çeken paylaşımlarıyla sosyal medyayı siyah beyaza donatırken eğlenceli bir paylaşımda Türkiye’nin en sevilen sunucularından biri olan Esra Erol’dan geldi. Yıldız isim, Beşiktaş’ın şampiyonluğunu öğrenince adeta kendinden geçti.

Beşiktaş Marşıyla Dans Etti

Heyecan dolu şampiyonluk mücadelesini ailesiyle izleyen Esra Erol, maçı izlemeden önce oğlu Ömer ile birlikte dua etti. Şampiyonluğun ardından Instagram hikayesini Beşiktaş paylaşımlarıyla dolduran güzel sunucu, kendini daha fazla tutamadı. Kendini zafer sarhoşluğuna kaptıran Esra Erol siyah-beyaz formasıyla Beşiktaş marşında dans etmeye başladı. Mutluluktan ağladığını dile getiren sevilen ismin bu keyifli görüntüleri sosyal medyanın gündemine adeta bomba gibi düştü.

Beşiktaşlı Esra Erolların Kalpleri Isıtan Büyük Dostluğu

Futbola olan büyük ilgisi ve Beşiktaş fanatikliği ile bilinen Esra Erol, Beşiktaş Kadın Futbol takımını da her daim gönülden destekliyor. Beşiktaş Kadın Futbol takımının yıldız oyuncusu olan adaşı Esra Erol ile yakın arkadaş olan ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kadın Futbol takımının Kadın Futbol Ligi Sağlık Çalışanları Sezonu şampiyonluğunu da aynı coşkuyla kutlamıştı. Adaşı ve başarılı futbolcu Esra Erol’un kupayı kaldırdığı özel anı Instagram hesabında paylaşan güzel sunucu, o kupayı ve şampiyonluğu tüm güçlü kadınlara adadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz