Uyanış: Büyük Selçuklu Setinde Kaza! Ekin Koç Hastanelik Oldu

Aleyna

TRT 1

16 Ekim 2020

Uyanış: Büyük Selçuklu Setinde Kaza! Ekin Koç Hastanelik Oldu

Pazartesi günlerinin tartışmasız lideri olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin setinde bir kaza meydana geldi. Ahmet Sencer karakterini canlandıran Ekin Koç hastanelik oldu.

İlk bölümünden beri reyting listesinin zirvesine yerleşen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin en beğenilen karakterlerinden biri de Ahmet Sencer. Ünlü oyuncu Ekin Koç’un canlandırdığı Ahmet Sencer karakteri her pazartesi en çok konuşulanlar listesine giriyor.

Sette Talihsiz Bir Kaza Yaşandı

Uyanış: Büyük Selçuklu afişi

Ahmet Sencer karakterinin dizide kılıç kullandığı pek çok aksiyon sahnesi var. Karakteri canlandıran Ekin Koç, bu sahnelerden birinde parmağına kılıç darbesi aldı.

Hemen Hastaneye Kaldırıldı

Ekin Koç, Buğra Gülsoy ve Mehmet Özgür

Set ekibi büyük bir acı yaşayan Ekin Koç’u hemen hastaneye götürdü. Yapılan kontroller sonucu parmağında kırık ve doku zedelenmesi olduğu tespit edilen Koç’a evde dinlenmesi tavsiye edildi. Bu nedenle ünlü oyuncunun sahnelerinin çekimi iki gün boyunca ertelendi.

Uyanış: Büyük Selçuklu’da Bu Hafta Neler Olacak?

Sencer, Rüstem ve Arslantaş’ı kurtarmak için Şelemzar Emiri İlteber’in köşküne gizlice sızıyor. Ancak İlteber’in kızı Turna’ya yakalanıyor. Turna, Sencer’e duyduğu sevgiyi hiçe sayıp, onu İlteber’in adamlarına teslim edecek mi? Sencer, badireleri atlatıp Rüstem ve Arslantaş’ı İlteber’in elinden kurtarabilecek mi? Bu sayede Anadolu Türkmenleri’yle Melikşah arasında çıkması muhtemel savaşı önleyebilecek delilleri ele geçirebilecek mi?

Yorgos, intikamını almaya çadırda yalnız başına uyumakta olan Başulu’yu öldürerek mi başlayacak?

Nizamülmülk’ün İsfahan’a getirdiği Büyük İslam Âlimi Gazali, Batınilere karşı ne yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz