Sevilen İkili “Çok yakında” Dedi! Melisa Şenolsun’un Exxen Dizisi Star’daki Partneri Deniz Can Aktaş mı?

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Sevilen İkili “Çok yakında” Dedi! Melisa Şenolsun’un Exxen Dizisi Star’daki Partneri Deniz Can Aktaş mı?

Sevilen oyuncular Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş’tan heyecan verici bir paylaşım geldi. İkilinin hayranları bu pozun Exxen dizisi “Star” için olduğunu düşündü.

Melisa Şenolsun

Ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, henüz 24 yaşında olmasına rağmen sektörün en popüler oyuncuları arasında gösteriliyor. 2015 yılının star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar” ile oyunculuğa başlayan Melisa Şenolsun, az zamanda çok yol kat etti. “Kiralık Aşk”, “Güzelliğin Portresi”, “Umuda Kelepçe Vurulmaz”, “Nefes Nefese” gibi projelerde gördüğümüz oyuncu, asıl bombayı “Atiye” ile patlattı!

Beren Saat Melisa Şenolsun

Melisa Şenolsun, Netflix Türkiye’nin ikinci orijinal dizisi olan “Atiye”de hikayenin kilit karakterlerinden birini oynadı. Başarılı performansıyla star oyuncu Beren Saat’ten bile rol çaldı! Bu dizi ünlü oyuncuyu “tek kişilik dev kadro” haline getirdi. Melisa Şenolsun’un Exxen’de yayınlanacak bir kadın hikayesinde başrol oynayacağı açıklandı!

Seri Katili Oynayacak

Melisa Şenolsun

Melisa Şenolsun, pandemi döneminde sessiz kalan oyunculardan biri gibi görünüyor. Ama aslında epey çalıştı! “Atiye”nin 3. sezon çekimlerini tamamladı ve sevgilisi Umut Evirgen’in yeni filminde oynadı. Ama en heyecan verici projesi, Exxen’de yayınlanacak “Star” dizisi!

Melisa Şenolsun

Ünlü oyuncu, Hakan Bonomo’nun yazdığı 8 bölümlük dizide bir seri katili oynayacak. Melisa Şenolsun, gündüzleri oyunculuk yapan ama geceleri seri katile dönüşen Yasemin’e hayat verecek. Yasemin’in öldürdüğü kişiler de acımasızca bir kediyi ya da bir kadını öldüren adamlar olacak!

Melisa Şenolsun Burcu Biricik

Netflix’te yayına girecek “Fatma” dizisinde Burcu Biricik de bir seri katili oynayacak. Bakalım, ikilinin rekabetinden kim galip ayrılacak?

Partnerlik Sinyali!

Deniz Can Aktaş

Melisa Şenolsun, dün yaptığı paylaşımda sevilen oyuncu Deniz Can Aktaş’la çektirdiği fotoğrafı “Yakında” yazarak paylaştı. Bu paylaşım “Star” dizisinin bir başrol oyuncusu daha olduğunu işaret ediyor gibi!

Deniz Can Aktaş Melisa Şenolsun

İkili, ilk dizileri “Tatlı Küçük Yalancılar”da da partner olmuştu. Umarız, bu kez şansları yaver gider!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz