Sefirin Kızı’ndan Ayrıldığından Beri Daha Sık Görüyoruz! Neslihan Atagül Bu Kez Kadir Doğulu’ya Aşkını Anlattı

Aleyna

Haberler

5 Mart 2021

Sefirin Kızı’ndan Ayrıldığından Beri Daha Sık Görüyoruz! Neslihan Atagül Bu Kez Kadir Doğulu’ya Aşkını Anlattı

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, “Sefirin Kızı”ndan ayrıldı ama onu daha çok görmeye başladık. Bu aralar sık sık dergilere konuk olan Atagül, eşi Kadir Doğulu’yla ilişkisi hakkında ilk kez bu kadar açık konuştu.

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, geçirdiği ağır bir sağlık problemi nedeniyle başrolünde oynadığı “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmak zorunda kaldı. Ama o günden sonra Neslihan Atagül’ü daha sık görmeye başladık desek yeridir!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, geçtiğimiz yaz çıkardığı dijital dergi Hadsiz’e yoğunlaştı. Sık sık ekibi ve ünlü oyuncularla bir araya gelerek derginin yeni sayılarını hazırladı.

Ama ünlü oyuncuyu gördüğümüz tek dergi Hadsiz olmadı! Neslihan Atagül, bu aralar dergiden dergiye koşup yaşadıklarıyla ilgili açıklamalar yapıyor.

İlk Kez O Kapak Oldu!

Ünlü oyuncu, bu süreçte bir ilki de başardı. Neslihan Atagül, ABD’nin en çok okunan dergilerinden HOLA’ya kapak olan ilk Türk oldu! Ünlü oyuncu, “Sefirin Kızı”ndan ayrılsa da bu başarısında yine bu dizi etkili oldu.

Malum, Türk dizileri Latin Amerika’yı mest etmiş durumda! “Sefirin Kızı” da yakında Latin Amerika’da yayınlanmaya başlayacak. Neslihan Atagül de bu vesileyle, “Sefirin Kızı ile Latin izleyicilerin kalbini fethetmeye hazırlanıyor” başlığıyla kapak oldu.

Engin Akyürek Tuba Büyüküstün

Yapım şirketi, Latin Amerika’nın en sevilen ikilisi Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’i tekrar bir araya getirerek yurt dışı satışlarını katlamayı hedeflemişti. Ama kazanan şimdilik Neslihan Atagül oldu!

İlk Kez Anlattı

Kadir Doğulu Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, HOLA dergisinin ardından L’Officiel dergisine de kapak oldu. Bu röportajlarında, eşi Kadir Doğulu’yla ilişkisini ilk kez bu kadar detaylı olarak anlattı.

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

Sanat camiasında uzun bir ilişki sürdürmek çok zor! Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’yla yıllar süren beraberliğinin sırrını, “hem eş hem de arkadaş” olmalarına bağlıyor.

Kadir Doğulu Neslihan Atagül

İkimiz de sırtımızı aynı yere yaslıyoruz. Amacımız birbirimizi değiştirmek değil dönüştürmek olduğunda çok güzel devam ediyor” diyen ünlü oyuncu, en büyük sırrı veriyor aslında!

Öte yandan, “Bazen sözlü anlaşıyoruz, bazen de konuşmadan” diyen oyuncu, sosyal medyada bazı esprilere de konu oldu. Malum, Kadir Doğulu bu ara ermiş gibi davranıyor ve en basit sorulara bile paragraf dolusu cevaplar veriyor. Hal böyle olunca, çiftin takipçileri, “O da eşinin konuşmasından sıkılmış” diyerek epey gırgır yaptı!

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

Şaka bir yana, Neslihan Atagül’ün tez zamanda sağlığına kavuşmasını ve büyük aşkıyla daha mutlu günler yaşamasını diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz