Şevval Sam’ın Doğum Günü İçin İlk Kutlama Prenses’ten Geldi! Ünlü Oyuncunun “Prenses” Adını Verdiği Sevimli Karavanı Görenleri Gülümsetiyor…

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2020

Şevval Sam’ın Doğum Günü İçin İlk Kutlama Prenses’ten Geldi! Ünlü Oyuncunun “Prenses” Adını Verdiği Sevimli Karavanı Görenleri Gülümsetiyor…

Şevval Sam, “Yasak Elma” dizisindeki üstün oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakıyor. 2018 yılından beri devam eden diziye büyük bir hayran kitlesi kazandıran Şevval Sam’ın bugün doğum günüydü. Ünlü oyuncu, sevimli karavanını bakıma götürdüğü sırada karavan ekibinden hoş bir sürpriz geldi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Şevval Sam’ın “Prenses” dediği karavanı ise şirinliği ile görenleri şaşkına çeviriyor.

şevval sam

Şevval Sam’ın Yıllardır Değişmeyen Güzelliği

Yıllar öncesinden bugüne kadar güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olan Şevval Sam, an itibariye 47 yaşına girdi. Ünlü oyuncunun, çok sevdiği ve birlikte vakit geçirdiği rol arkadaşı Eda Ece ile arasında tam 17 yaş var. Şevval Sam’ın gençliğinden hiçbir şey kaybetmemesinin ve gün geçtikçe daha çok güzelleşmesinin altında enerji dolu olması ve spora önem vermesi yatıyor.

şevval sam ve eda ece

İşte Şevval Sam’ın Prensesi!

Uzun süredir karavan almak hatta karavanda yaşamak istediğini dile getiren Şevval Sam, geçtiğimiz aylarda eski bir karavan satın almış ve onu bambaşka bir hale getirmişti. Bir karavan ekibi sıradan bir minibüsü çok sevimli bir hale dönüştürmüştü. Şevval Sam, Prenses adını verdiği karavanını sosyal medya hesabından öncesi ve sonrası olarak paylaşmış ve kısa zamanda çok ilgi görmüştü.

şevval sam karavanı

Karavanda Doğum Günü Sürprizi

Şevval Sam, karavanını bakıma götürdüğü esnada beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Ünlü oyuncunun karavanda gelecek bu sürprizi hiç beklemediği yüzündeki şaşkınlıktan okundu. Şevval Sam, pasta ile sürpriz yapan ekibin görüntülerini sosyal medyadan paylaşarak “İlk kutalama Prenses’ten!!!” notunu düştü.

Yasak Elma Ekibi de Şevval Sam’ı Unutmadı!

Bu gönderiyi Instagram’da gör

İyi ki doğdun @sevvalsam, seni çok seviyoruz! ❤️? #YasakElma

Yasak Elma (@yasakelmafox)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yasak Elma ekibi de Instagram hesabından Şevval Sam’ın doğum gününü kutladı. Fotoğraf “İyi ki doğdun Şevval, seni çok seviyoruz” notuyla paylaşıldı. Dizinin en çok sevilen oyuncuları da fotoğrafa yorum yazarak Şevval Sam’ın doğum gününü kutladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz