Şevval Sam’ın Oğlu “Sadakatsiz” Dizisindeki Oyunculuğu ile Beğeni Topluyor! Boynuz Kulağı Geçti…

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2020

Şevval Sam’ın Oğlu “Sadakatsiz” Dizisindeki Oyunculuğu ile Beğeni Topluyor! Boynuz Kulağı Geçti…

Çarşamba günleri Kanal D’de yayınlanan ve ilk günden itibaren reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisindeki tüm oyuncular seyirci tarafında oldukça beğeniliyor. Genç oyunculardan biri ise çok tanıdığımız ünlü bir ikilinin oğlu çıktı. İşte, Şevval Sam’ın oğlunun Sadakatsiz dizisindeki performansı…

Dizinin Asi Çocuğu “Selçuk” Şevval Sam’ın Oğlu

Selçuk karakterini canlandıran Tarık Emir Tekin, henüz 23 yaşında olan gencecik bir oyuncumuz. Tarık Emir’in annesi ünlü oyuncu Şevval Sam, babası ise eski futbolcu ve teknik direktörlerden Metin Tekin.

blank

Anne ve babası henüz 2 yaşındayken boşanan başarılı oyuncumuz, kariyer hayatına annesinin izinden gitmeye karar vermiş ve oyunculuk dünyasına adımını atmış. Uzun yıllar Londra’da yaşayan Tarık Emir, Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi alan sayılı kişiler arasında yer alıyor.

Rol Modeli “Annesi”

Tarık Emir Tekin’in örnek olarak annesini gördüğü oldukça aşikar çünkü kendisi genç yaşına rağmen çok ses getiren başarılı bir oyuncu. İlk olarak Blu Tv yapımı “Çıplak” dizisiyle seyirci önüne çıkan oyuncunun, Netflix yapımı “Rise of Empires: Ottoman” belgeselinde de küçük bir rolü bulunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda annesi ile birlikte bir röportaj veren Tarık Emir Tekin’in çok aklı başında bir genç olduğu ortada. Annesinin desteği ise aşikar… İşte o sıcacık röportajdan kısa bir kesit;

“Bir Erkeğin Olmaması Gereken Her Şey”

Tarık Emir Tekin’in dizide oynadığı Selçuk, kız arkadaşına şiddet uygulayan madde bağımlısı bir karakter. Sadakatsiz dizisi başlamadan önce Tarık Emir’den oynadığı rolü 10 saniye içinde anlatması istenmiş ve yakışıklı oyuncumuz bu soruya “Bir erkeğin olmaması gereken her şey” diye cevap vererek gönülleri fethetmişti.

blank

Anneannesinden Tarık Emir’e Övgüler; “Onunla Gurur Duyuyorum”

blank

Şevval Sam’ın annesi olan ünlü şarkıcı Leman Sam’a, kızı ile akşam yürüyüşüne çıktığı sırada gazeteciler tarafından torununun oynadığı dizi ile ilgili düşünceleri sorulmuştu. Leman Sam ise “Kızım linkini attı, diziyi izledim. Harika, bayıldım. Onunla gurur duydum.” sözleriyle cevap vermişti.

Genç Oyuncunun Rol Arkadaşları ile Arası Çok İyi

blank

Tarık Emir’in kendisi gibi genç bir oyuncu olan Nazlı Bulum’la sette arası oldukça iyi gözüküyor. Zaman zaman sosyal medyadan birlikte paylaşım yapan ikilinin sahneleri genelde hep beraber ve vakitlerinin çoğu birlikte geçiyor. Nazlı Bulum da yıldızı yeni yeni parlayan başarılı oyuncularımızdan. Kendisi en son Blu TV’de yayınlanan ve çok ses getiren Yarım Kalan Aşklar dizisinde de rol almıştı.

Benzer Haberler

Suzan 8 Kasım 2020

AILEDEN TORPILLI.ANLADIK OYUNCULUGU IYI OLABILIR.ANCAK OKADAR COK GENC VAR KI OYUNCU OLMAK ISTEYEN.ONLARA DAHA COK SANS VERILMELI.

Sessiz çığlık 8 Kasım 2020

Evet annesi gibi iyi oyuncu ve karizmatik

Lenaaa 9 Kasım 2020

İyide adam egitimini almış şimdiki gencler tecrübesiz sen yönetmen olsan hangisini tercih edersin evet herkes oyuncu olmak istiyor ama tecrübe yok

Gülsün Gürses 9 Kasım 2020

Biraz abartılmış bence. Tabii ki oyunculuk yapabilir ama gereksiz parlatılıyor sanki… Oxford Üniversitesi’nden mezun diyen bile duydum pes artık. Şimdilik sıradan hatta vasat bir oyuncu.

Funda Coşkun 9 Kasım 2020

Adam iyi oyuncu hep bişey olamayanlara kiyaslamayin herkesin nasibi farklı. Torpil morpil gidin yaa insanın ailesi ne ise onun bir üzerine koydum başarılıdır bu genç ye üzerine koyacak gibi duruyor.

Mesude efe balci 10 Kasım 2020

Egitim varsa gerisi tefarruat oluyor..zaman gectikce bu fark yani egitimli egitimsiz daha da aciliyor.ne diyelim.basarilarinin devamini dileyelim tarik emire..

Yorum Yaz