Şeyda Erdoğan’ın Bir Diğer Yeteneği Reels’lar! İşte Ünlü Influencer Şeyda’nın En Çok Beğenilen Reels’ları!

Ayşegül S.

Haberler

13 Mart 2021

Şeyda Erdoğan’ın Bir Diğer Yeteneği Reels’lar! İşte Ünlü Influencer Şeyda’nın En Çok Beğenilen Reels’ları!

Sosyal medyanın en tanıdık simalarından birisi olan Şeyda Erdoğan her geçen gün yeni bir reels’la takipçilerinin karşısına çıkmayı başarıyor. Her yeni reels’ta yeni bir deneme yapan ve çıtayı gittikçe yükselten Şeyda Erdoğan bundan büyük keyif alıyor anlaşılan. Orijinal makyajları ve tasarım yeteneği ile adından sıkça bahsettiren ünlü influencer Şeyda Erdoğan’ın en çok beğenilen reels’larından küçük bir derleme!

En Son Reels

Takipçilerinin “Her reels’ta çıtayı biraz daha yükseltiyorsun” övgüsüyle karşıladıkları bu reels Şeyda Erdoğan’ı mutlu etmiştir herhalde. Dakikalar içerisinde on binlerce beğeni alan reels gerçekten oldukça başarılı. Reels’ta sunduğu makyaj ve yarattığı kombin kadar kurgu ve müzik seçimi de her zamanki gibi başarılı.

Şeyda’dan Neon Makyaj

Şeyda Erdoğan’ın en çok izlenen ve beğenilen reels’larından birisi de neon makyaj reels’ı. Yine hem seçtiği müzik, hem ritmik geçişler ve makyajdaki başarısı ile ilgi çeken bir reels olmuş.

Just Like That

“Just Like That” yorumu ile paylaştığı reels’ta ise makyajına nasıl başladığını ve tamamladığını adım adım gösteren Şeyda Erdoğan diğer reels’lar kadar olmasa da bu reels’ta da oldukça iyi bir beğeni aldı. Just Like That Şeyda!

Tankut Aydoğu İle Ortak Çalışma

Bir başka bağımsız çalışmasını da Bizet’in Carmen isimli opera eseri ile birlikte harmanlayan Şeyda Erdoğan bu reels’ta ise neredeyse 600 bin beğeni rekoruna ulaşmak üzere. Tankut Aydoğu ile yaptıkları bu çalışmada ikili gerçekten orijinal bir iş ortaya çıkarmış.

İnci Küpeli Kız’da Kendini Aşan Şeyda

İnci Küpeli Kızın farklı bir versiyonu olarak yayınladığı bu reels’da ise Şeyda Erdoğan gerçekten sınırlarını zorlamış. Gerek müzikal anlamda gerekse kurgu ve çekimler itibariyle oldukça başarılı olan reels’in beğenileri 3 yüzbinleri çoktan geçmiş durumda. Bir korku filmi fragmanını andıran aynı zamanda fantastik ögelerle dolu bu reels için ayrıca tebrikler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz