Yolunu Kendisi Çizmiş! Neslihan Atagül Çocukken Bilinmeyen Numaralardan Bir Ajans Bularak Kariyerine Başlamış

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Yolunu Kendisi Çizmiş! Neslihan Atagül Çocukken Bilinmeyen Numaralardan Bir Ajans Bularak Kariyerine Başlamış

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, Hollywood’a kadar giden oyunculuk kariyerine henüz çocukken başladı. Hem de bilinmeyen numaralar sayesinde!

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, şu sıralar “Sefirin Kızı”nı sağlık problemleri nedeniyle bırakması nedeniyle gündemde. Set temposuna dayanamayacağı doktor raporuyla belgelenen ünlü oyuncuyu diziden ayrıldıktan sonra daha sık görmeye başladık! ABD’nin en popüler dergilerinden Hola’ya röportaj veren ilk Türk olan Neslihan Atagül, şimdi de bir Hollywood filminde Penelope Cruz’la oynamak için anlaştı. Artık uluslararası bir star olan ünlü oyuncuyu bu noktaya getiren en önemli şey, henüz bir çocukken yolunu kendisinin çizmiş olması!

Ajansı Kendisi Bulmuş

Neslihan atagül

Neslihan Atagül, efsane dizi “Yaprak Dökümü”ndeki Deniz karakteriyle hayatımıza girdiğinde henüz çok küçüktü. Daha önce rol aldığı tek yapım da “İlk Aşk” filmiydi ve bu rolle ödül bile almıştı. Ama sektördeki diğer çocuklar gibi “çekirdekten yetişme” değildi. Bebekliğinden beri ailesinin inisiyatifiyle setlerde büyüyen bir çocuk değil, kariyerini kendisi başlatan bir çocuk oldu!

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu, çocukluğundan beri içinde oyunculuk aşkının olduğunu söylüyor. Bu durumu, “Düşünsenize etrafınızdaki herkes, ‘Ben doktor olacağım. Ben öğretmen olacağım’ derken siz oyuncu olacağım diyorsunuz. Bu durum etrafımda biraz garip karşılanıyordu” diyerek anlatıyor. Hatta “Geç kalıyorum” diye düşünüp ailesini oyunculuk yapma isteği konusunda uyardığı bile oluyormuş!

13 yaşına geldiğinde de bilinmeyen numaraları arayıp bir oyunculuk ajansı bulmuş. Ajansı arayıp “Oyuncu olmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?” diye sormuş. Ajansa davet edilen Neslihan Atagül, annesini de ikna etmiş ve beraber ajansa gitmişler. Önce bir reklam filmi, sonra “İlk Aşk” filmi ve 13-18 yaş arasını geçirdiği “Yaprak Dökümü” okulu derken, henüz 20 yaşında dünya çapında ödüller almaya başlamış.

Şimdi de Penelope Cruz gibi dünya yıldızlarıyla oynamaya hazırlanan bir Hollywood yolcusu oldu. Daha nice başarılarını görmek dileğiyle!

Benzer Haberler

Ezgi 14 Mart 2021

İlk aşk ta oynadımı ohaaaaaaaaaaaaa

Yorum Yaz