Milli Eniştemiz Meedo Aşka Geldi Şeyma Subaşı’ya Övgüler Yağdırdı: “Aşkım, Kalbim, Her Şeyim!”

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Milli Eniştemiz Meedo Aşka Geldi Şeyma Subaşı’ya Övgüler Yağdırdı: “Aşkım, Kalbim, Her Şeyim!”

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ile birlikte yaptığı paylaşımlarla dostu düşmanı çatlatmaya devam ediyor! Bir süredir Türkiye’ye uğramayan Şeyma, iyiden iyiye Miami’deki yeni evine alıştı, ülkeye dönmeye hiç niyeti yok.

Şeyma Subaşı

Milyarder sevgilisiyle tanıştıktan sonra hayatı birden bire değişen ve gelişen Şeyma; lüks hayatına kaldığı yerden devam ediyor! Güzel fenomenin Acun Ilıcalı ile tattığı lüks hayatı, geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı’yla ayrıldıktan sonra sekteye uğrasa da; Şeyma Subaşı kısa zaman içinde Acun Ilıcalı’dan daha varlıklı bir sevgili edindi!

Şeyma Subaşı

Şeyma’nın Meedo’lu Hayatı!

Aslen Mısırlı olan Mohammed Al Saloussi, yatırımcı ve iş insanı olarak tanınıyor. Ancak yakın çevresi Mohammed Al Saloussi’ye kısaca Meedo diye hitap ediyor. Tabii milli eniştemize bizler de kısaca Meedo diyoruz. Şeyma Subaşı, Meedo ile tanışmadan önce Miami’de kiralık bir evde Melisa ve bakıcısı ile beraber yaşıyordu. Fakat Şeyma’nın hayatı, sihirli değnek misali sevgilisi Meedo ile tanıştıktan sonra çok değişti!

Şeyma Subaşı

Henüz çiftimiz birkaç aydır beraber olmasına rağmen, aşklarını yere göğe sığdıramıyorlar! Şimdiden birlikte yaşamaya başlayan çiftimiz evinde özel “brunch” şefleri bile var. Hatta Şeyma ve Meedo’nun yeni evini, Şeyma dekore ediyor! Dünyaya gezmek yerine Miami’nin altını üstüne getirmeye karar veren Şeyma, bugünlerde herkesin hayalini kurduğu bir hayat yaşıyor.

Şeyma Subaşı

Enişteden Şeyma’ya Övgüler!

Her sabah evinin bahçesinde spor ve yoga yapmayı ihmal etmeyen güzel fenomenimiz; bu anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da oldukça seviyor. Ancak bugün diğer günlerden birazcık farklı! Spor sonrası sevgilisi Meedo’yla romantik anlar yaşayan Şeyma Subaşı; sevgilisinin kendisine “aşık, çok çok aşık” olduğunu bizlere kanıtlıyor!

Spor sonrası evinin bahçesinde yüzüstü uzanan Şeyma’nın yanına sevgilisi Meedo geliyor ve Şeyma’ya öpücükler kondurarak methiyeler düzüyor. “Cennetim” diyerek söze başlayan Meedo, Şeyma’nın “Başka?” demesiyle “Her şeyim, dünyam, hayatım, aşkım, kalbim, her şeyim” diyerek sevgilisinin omzuna ve sırtına öpücükler konduruyor. Meedo’nun sevgi seline cevap vermekte geç kalmayan Şeyma; “Sen benim her şeyimsin” diyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz