Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı – Meedo Üçlüsü Arasında Sular Durulmuyor: Meğer Şeyma Acun Ilıcalı’yı Tehdit Etmiş!

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2021

Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı – Meedo Üçlüsü Arasında Sular Durulmuyor: Meğer Şeyma Acun Ilıcalı’yı Tehdit Etmiş!

Şeyma Subaşı cephesinden her gün yeni iddialar gelmeye devam ediyor! Son olarak bugün Acun Ilıcalı, Hürriyet’ten Orkun Ün’e röportaj vererek Şeyma Subaşı’nın kendisinden aylardır nafaka almadığını söylemişti. Ünlü medya patronunun iddiasınaa göre Meedo ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra Acun Ilıcalı’dan almayı bırakan Şeyma Subaşı sırtını Meedo’ya dayamış! Ancak bugün Instagram magazincilerinin ortaya attığı iddiaya göre olay biraz farklıymış. Evet Şeyma Subaşı nafaka almıyormuş fakat bugün nedeni kendisinin istememesi değil, Acun Ilıcalı’nın nafakayı vermemesiymiş!

Meedo’nun Açıklamaları!

blank

Bildiğiniz gibi Meedo ve Şeyma Subaşı arasında yaşananların sonu gelmek bilmiyor. Şu an ayrılar mı yoksa birlikteler mi çözemediğimiz çiftimizden Meedo, dün Instagram hesabından bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada, geçtiğimiz gün kendisi hakkında yapılan haberlerin doğru olmadığını ve Şeyma’nın yaptığı harcamaların onun için sorun olmadığını ve hala Şeyma’yı sevdiğini söyledi; ”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil. Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur. İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.”

Acun Ilıcalı’dan Şeyma İtirafı!

blank

Bu açıklamanın ardından ise Acun Ilıcalı, Orkun Ün’e konuk oldu ve her daim Şeyma’nın yanında olduğunu söyledi. Ayrıca aylardır Şeyma’nın nafaka almadığını da belirten Acun Ilıcalı, eski eşinin kendisinin parasının peşinde olmadığını açıkladı; “Ben maddi konuları hiçbir zaman konuşmadım, konuşmam. Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda “Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı” diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana “Şu an paraya ihtiyacım yok” dedi. Zaten onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı hiç olmamıştır.”

İşin Aslı Çok Başkaymış!

blank

Bu açıklamanın ardından Instagram magazincileri de boş durmadı. Daha önce Meedo’nun Şeyma’ya aldığı hediye faturalarını yayınlayan @istanbul_street_style hesabının iddiasına göre; Acun Ilıcalı Şeyma’nın nafakasını 3 aydır vermiyormuş. Meedo’dan ayrıldığı gün Acun Ilıcalı’yı arayan Şeyma Subaşı; “Bana 3 aydır nafaka vermiyorsun! Bana bugün acil ev tutacaksın yoksa seni rezil ederim!” diyerek ünlü medya patronunu tehdit etmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz