Kerem Bürsin’in Keyfi Yerinde Ama Peki Ya Sevgilisi? Hande Erçel’e Gına Getiren Fotoğraf Çekme Çilesi!

Aleyna

Haberler

21 Temmuz 2021

Kerem Bürsin’in Keyfi Yerinde Ama Peki Ya Sevgilisi? Hande Erçel’e Gına Getiren Fotoğraf Çekme Çilesi!

Sen Çal Kapımı dizisinin fenomen oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi sempatiklikleriyle takipçilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Dizi bitse de ikilinin popülaritesi hala devam ediyor. Ve işte Hande Kerem ikilisinden güldüren sevimli bir paylaşım daha!

Hande Erçel Söylenmeleri

Her ilişkide olduğu gibi Kerem Bürsin Hande Erçel ilişkisinde de bir söylenme hali varmış demek ki. Arabada çekilen fotoğraflarını paylaşan Kerem Bürsin, fotoğraflarını “Buyrun araba pozların Kerem versiyonu…” mesajı ile paylaşırken bu mesaja Hande Erçel’den cevap gecikmedi. Hande Erçel ise arabada sevgilisinin pozlarını çekmek zorunda kaldığına veryansın ederek “Amanım sonunda. Ben zorla çekmemişim gibi” şeklinde yanıt verdi.

Geç Oldu Güç Olmadı

Birbirleri ile bu şekilde uğraşsalar da ikilinin karşılıklı uyumu artık her hallerine yansıyor. Daha2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinde birlikte oynayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’i Sen Çal Kapımı dizisi yeniden bir araya getirmişti. Ve yeniden birlikte iş yapmaları aralarındaki arkadaşlık ilişkisini de perçinlemiş hatta arkadaşlıkları zamanla aşka doğru dönmeye başlamıştı.

Sen Çal Kapımı Aşk

blank

Sen Çal Kapımı dizisinin devam ettiği dönemlerde ikili artık sadece sette değil set dışında da çok fazla birlikte görülmeye başlanınca doğal olarak hepimizin şüphelerini üzerlerine çekmişlerdi. Ve zaten bir Miami tatili tüm gerçeğin ortaya çıkmasını sağladı. O gün bugündür de artık Hande ve Kerem ilişkisinde birçok şeye hepimiz yakından tanıklık ediyoruz neredeyse. Hatta Kerem Bürsin’in bugün yaptığı Instagram paylaşımında inceden inceye gördüğümüz Hande Erçel isyanına bile tanığız. Hal böyle olunca biz de bir tavsiyede bulunabiliriz Kerem Bürsin’e laf açılmışken. Acaba biraz da Kerem mi Hande’nin fotoğraflarını çekse? Hep ben hep ben de olmaz ki ama!    

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz