Selçuk Tektaş’ın Son Durumunu Çağla Şıkel Açıkladı! Çağla Şıkel Ne Alişan’ı Unuttu Ne de Bayramı

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2021

Selçuk Tektaş’ın Son Durumunu Çağla Şıkel Açıkladı! Çağla Şıkel Ne Alişan’ı Unuttu Ne de Bayramı

Bu bayramda da her bayramda olduğu gibi magazin dünyasının ve sosyal medyanın ünlü isimleri bayrama dair iyi dileklerini birbirleri ile paylaştılar ve sosyal medyalarından kutlama mesajlarını yayınladılar. Fakat Alişan ve ailesi için bu bayramın zor ve buruk bir bayram olduğunu bilen eski dostlar onları yine yalnız bırakmadılar. Demek ki neymiş, ne varsa eski dostlarda varmış!

Çağla Şıkel ve Alişan Dostluğu

Çağla Şıkel ve Alişan’ın dostlukları aslında çok çok gerilere dayanır. İlk kez Cennet Mahallesi adlı dizi ile yolları kesişen Çağla Şıkel ve Alişan burada gördükleri ilgiden memnun kalarak iş ilişkilerini de sürdürdüler. Cennet Mahallesinin ardından “İlle de Roman Olsun” adlı yarışma programında birlikte sunuculuk yaptılar. Bu işlerde gösterdikleri ortaklık ve birliktelik ise kısa sürede dostluğa döndü. Bir süre sonra ise ikilinin arasından su sızmamaya ve birbirlerini bir an olsun yalnız bırakmamaya başladılar. Öyle ki bunun ardından da birlikte sundukları sabah programı geldi.

Özel Hayatlarında da Beraberler

Alişan Çağla Şıkel

Alişan ve Çağla Şıkel’in dostlukları yalnızca iş hayatlarında değil özel hayatlarında ve hatta aile yaşamlarında da kendisini gösterir. Öyle ki örneğin Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın düğünündeki nikah şahitlerinden birisi de Çağla Şıkel’dir. Çağla Şıkel kardeşinin evliliğinde ve düğününde büyük bir rol oynayan Alişan’ı yalnız bırakmamış ve hem nikahta Selçuk Tektaş’ın şahitliğini hem de düğünün sunuculuğunu yapmıştı.

Bayramda da Yanlarında Kötü Günlerinde de

blank

Bugün sosyal medyadan birçok ünlü isim bayram kutlamalarına dair mesajlar paylaştı doğal olarak. Bu isimlerden birisi de Çağla Şıkel’di. Ancak Çağla Şıkel herkesin bayramını kutlarken eski dostu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu için de iyi dileklerini iletmeyi ihmal etmedi. Çağla Şıkel mesajını “Başta Selçuk kardeşimiz olmak üzere tüm hastalara acil şifalar” şeklinde yayınladı. Ve görüyoruz ki, Alişan için de yine ne varsa eski dostlardan var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz