Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya İle Kanka Olan Ablasıyla Arasını Düzeltti!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2021

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya İle Kanka Olan Ablasıyla Arasını Düzeltti!

Ünlüler dünyasındaki sansasyonlara akıl sır erdirememeye devam ediyoruz! Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı 10 yıllık çalkantılı, kaos dolu ilişkilerinden sonra tek celsede boşanmış ve yeni ilişkilere adım atmıştı. Tüm bu yaşananların ardından kızları Melisa için sık sık bir araya gelen ikili arkadaş olmayı başarabildi ancak Şeyma Subaşı’nın ailesinin hala Acun Ilıcalı ile “fazla” yakın arkadaş olması sosyal medyanın ilgisini çekti.

Ex Eniştesinin Yeni Sevgilisiyle!

Özellikle de Şeyma’nın ablası Kübra Açıl ile Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın yakın arkadaş olması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu yakın arkadaşlığın, iki kız kardeşin arasının bozulduğunu düşünenler de yok değildi. Bugün ise o iddiaların asılsız çıktığını görmüş olduk. Miami’den kızı Melisa için dönen Şeyma Subaşı, bugün ablasıyla birlikte bir sergiyi gezmeye gitti. Oradan da fotoğraf atmayı ihmal etmediler.

blank

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın ilişkisi bitmiş olsa da; Acun Ilıcalı eski eşinin ailesiyle birlikte çalışmaya devam ediyor. Sevdiği ve alıştığı insanları çevresinden ayırmayan ve yıllarca aynı kişilerle çalışmaya devam eden Acun Ilıcalı’nın ailecek görüştüğü kişilerden biri de Şeyma’nın ablası ve eniştesi. Hatta ailecek o kadar yakınlar ki; Kübra Açıl’ın kızı Duru’nun doğum gününde Şeyma Subaşı yerine Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya vardı. Bu doğum gününden sonra da Kübra Açıl ve Ayça Çağla Altunkaya sık sık yan yana Çeşme sokaklarında eğlenirken görüntülendi.

Araları Düzelmiş!

Şeyma Subaşı’nın bu yakın arkadaşlığa tepkisinin ne olduğunu bilmiyor olsak da; abla kardeş aralarını çabuk düzeltmiş! Kızı Melisa için Miami’den İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı, ablasıyla bugün sergi gezmeyi ihmal etmedi, tabii sergiden bol bol fotoğraflar da geldi! Bizler ikilinin arasının bozuk olduğunu düşünsek de, gerçek hiç de öyle değilmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz