Uzun Süredir Sessizliğini Koruyan Alişan Hayranlarını ve Sevenlerini Şaşırtmaya Geliyor: Sürpriz Proje!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2021

Uzun Süredir Sessizliğini Koruyan Alişan Hayranlarını ve Sevenlerini Şaşırtmaya Geliyor: Sürpriz Proje!

Ünlü şarkıcı Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra sessizliğe gömülmüş ve uzun süre sosyal medya kullanmamıştı. Bu sırada tek odağı çocukları ve yeğenleri olan Alişan, uzun süreden sonra yeni bir sürprizle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sessizliğini bozan Alişan’ın nasıl bir sürprizle bizlerin karşısına çıkacağı ise merak konusu oldu.

Aniden Çöktüler!

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesinde aslında işler oldukça yolunda gidiyordu. Hem Alişan’ın hem de Selçuk Tektaş’ın ailesi yeni projeler ve koşturmaca içinde mutlu mesut bir hayat sürüyordu ancak Temmuz ayında her şey değişti. Koronavirüs’e yakalanan Selçuk Tektaş, bir ay yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybetti. Bu ani ve beklenmedik kayıbın ardından Tektaş ailesinde çöküş başladı.

blank

Hatta Alişan, kardeşini kaybettikten sonra Instagram’dan yaptığı bir açıklama ile Selçuk Tektaş’a şu sözlerle veda etmişti; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…”

Sessizliğini Bozdu!

blank

Bu açıklamanın ardından yeğenlerini bir an olsun bile yalnız bırakmayan Alişan, Eyşan ve Ceylan’ı öz çocuklarından ayırmamaya başladı. Yavaş yavaş normal hayatın akışına savrulup giden Alişan, sahnelere çoktan döndü bile. Hatta bugün Instagram’da paylaştığı bir gönderiyle birlikte yeni bir proje ile karşımıza çıkacağının da sinyalini verdi. Bakalım Alişan bu sessizliğini nasıl bozacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz