Masumlar Apartmanı’nın Güzelleri Merve Dizdar ve Ezgi Mola Kendilerini İfşa Ettiler: Onları Hiç Böyle Görmediniz!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2021

Masumlar Apartmanı’nın Güzelleri Merve Dizdar ve Ezgi Mola Kendilerini İfşa Ettiler: Onları Hiç Böyle Görmediniz!

TRT1’nin fenomen Masumlar Apartmanı’nda rol alan Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın yakın dostluğunu bilmeyen yok. Hem sette hem de set dışında çok yakın iki arkadaş olan ikili, hatta yaz tatillerine de birlikte gittiler o da yetmedi Cem Yılmaz’ın Netflix dizisi Erşan Kuneri’nin başrollerinde de beraber yer aldılar. Yapışık ikiz gibi gezen iki yakın arkadaş, dün öğlen saatlerinde kendilerini Instagram filtrelerine kaptırınca ortalık karıştı. Kel erkek filtresiyle karşımıza çıkan Merve Dizdar ve Ezgi Mola, kendilerine filtreyi uygulayınca gülmekten konuşamadılar! Emin olun, ne Merve Dizdar’ı ne de Ezgi Mola’yı hiç böyle görmediniz!

Görüşmeye Devam Ediyorlar!

Bildiğiniz gibi Merve Dizdar geçtiğimiz aylarda 2018 yılında nikah masasına oturduğu Gürhan Altundaşar’dan ayrılmıştı ikili arasında çıkan aldatma iddialarına ise Merve Dizdar’dan şu yanıt gelmişti; “Magazin bilmiyorum. Anlamam da. Bu olaylar nasıl çıktı onu da bilmiyorum. Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle rica ederim. Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık, yasak aşk yaşamadık kimseyle, sadece bitti… Rica ediyorum”

blank

Ayrıldıktan sonra iki yakın arkadaş kalmayı başarabilen Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar, sık sık buluşup birbirleriyle zaman geçirmeye devam ediyor. Hatta son olarak Kadıköy’de bir mekanda görüntülenen ikili hakkında “barışıyorlar mı?” haberleri de türemeye başladı ancak Merve Dizdar’ın yakın çevresi, ikilinin hala arkadaş olduklarını ve ara ara görüştüklerini söyleyerek barışma iddiasını yalanladı.

Onları Hiç Böyle Görmediniz!

Hayatına kimseyi almadan, işine odaklanan Merve Dizdar, bugün yaptığo paylaşımla herkesi güldürdü. Dizide ablasını canlandıran yakın arkadaşı Ezgi Mola ile Instagram filtrelerine dalan güzel oyuncuyu eminiz ki hiç böyle görmediniz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz