Şeyma Subaşı’dan Düğün Öncesi Annelik Alıştırması: Meedo’nun Kucağında Bebek Sevdiği Anları Paylaştı!

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı’dan Düğün Öncesi Annelik Alıştırması: Meedo’nun Kucağında Bebek Sevdiği Anları Paylaştı!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı bugünlerde oldukça yoğun! Düğün hazırlıklarına tam gaz devam eden Şeyma ve Meedo; pek Instagram’la ilgilenmek için vakit bulamamış olsa da bugün Şeyma’dan annelik alıştırması geldi. Sevgilisi Meedo’nun kucağında bebek seven Şeyma bu görüntüleri Instagram takipçileriyle paylaştı.

Düğünümüz Var Dostlar!

Henüz birkaç aydır birlikte olmalarına rağmen jet bir hızla nikah masasına oturmaya karar veren Meedo ve Şeyma bugünlerde hem düğün hazırlıklarına devam ediyor hem de Ibiza’da güzel bir tatilin tadını çıkarıyor. Her yaptığı ya da her paylaştığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şeyma Subaşı son dönemlerde eski eşi Acun Ilıcalı’dan bile daha popüler ve daha varlıklı bir insan haline geldi!

blank

Maimi’ye taşındıktan sonra bir cadılar günü partisinde Mısırlı milyarder Meedo ile tanışan ve kısa sürede ilişki yaşamaya başlayan Şeyma; eski ultra lüks günlerine geri döndü. Milli eniştemiz Meedo ile “fairytale” yaşadığını iddia eden güzelimiz “no nazar” paylaşımıyla sevgilisiyle bizleri tanıştırmıştı. Bu günden sonra lüks araçlarla fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı; “görgüsüzlük yapmıyorum sadece kanatlarımı paylaşıyorum” diyerek herkesi dumur etmişti.

Şeyma Subaşı

Anne-Babalık Alıştırması!

İlerleyen günlerde ise Amerika’nın en pahalı doktoruna tam 160 bin dolarlık bir estetik operasyon olarak burnunu yaptırmıştı! Ancak yaşananlar bunlarla sınırlı değil elbette. Miami’nin en lüks bölgesinden sevgilisine 3,5 milyon dolarlık bir villa alan Meedo; Şeyma ve Melisa’nın rahatı için her şeyi yapıyor. Hatta Bali’de tatil yaparken özel jet bulamayınca yolcu uçağını kendileri için özel olarak tahsis etmişti!

Ancak bu kadar jestin bir sebebi varmış elbette! Yakın zaman sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma, iddialara göre hamile. Hamile olduğu için düğün hazırlıklarına hız veren çiftimiz bugün “ebeveynlik” alıştırması bile yaptı! Arkadaşlarının çocuklarından birini kucağına alan Meedo; sevgilisinin bebeği sevmesini izledi! Valla eniştemizin kucağına da bebek yakışmış, hadi hayırlısı!

Benzer Haberler

Meliha KARAKAPLAN 19 Mayıs 2021

Yani evlenmeden bebek yapıyorlar birde nikah bence nikaha gerek yok zaten yapacaklarını yaptılar

Yorum Yaz