Dedikodu Kazanı: Burak Sergen’in Son Durumu, Seren Serengil’den Selin Ciğerci’ye 100 Kilo Çıkışı!

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Burak Sergen’in Son Durumu, Seren Serengil’den Selin Ciğerci’ye 100 Kilo Çıkışı!

Dedikodu kazanı fokurdamaya başladı! Denizde kum, ünlüler camiasında gıybet bitmez. Bakalım 19 Mayıs Çarşamba günü neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Seren Serengil’den Selin Ciğerci’ye Ağır İthamlar!

Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil, Selin Ciğerci için ağır konuştu! Geçtiğimiz aylarda büyük bir kavgaya tutuşan ve mahkemelik olan ikili bir daha barışmadı! Bugün ise Marmaris’te tatilde olan Selin Ciğerci’nin çok kilo aldığını anlatan Seren Serengil; Selin Ciğerci’nin 100 kiloya çıktığını vurguladı! Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı’nın Annelik Macerası Başladı!

blank

Meedo ile evlenmek için gün sayan Şeyma Subaşı bugünlerde hem düğün için hem de ikinci çocuğunu kucağına almak için hazırlanıyor. Şimdilik hamilelik haberlerine yanıt vermeyen Şeyma Subaşı bugün sevgilisi Meedo ile birlikte arkadaşlarının çocuğunu kucağına alıp sevdi ve bu anları da Instagram hesabından paylaştı! Bu arada detaylar için:

3. Ayta Sözeri Çağatay Ulusoy Hakkında Konuştu!

blank

Blu TV’nin Yeşilçam dizisinde başrolü paylaşan Ayta Sözeri, partneri Çağatay Ulusoy’un çalışkanlığından dem vurdu; “Çağatay ile çalışmak çok güzel. Eğer işinizi sevmiyorsanız Çağatay ile çalışamazsınız çünkü en doğrusunu, en güzelini yapmasını seviyor. Bir dans sahnesi var; inanılmaz zevkliydi. O dans sahnesini hoca ‘Çok iyiydiniz, bir daha çekmenize gerek yok’ demesine rağmen Çağatay, arka arkaya ‘Elimizde bulunsun’ diyerek çektirdi. Adam 7 gün dans dersi aldı. Hiç bıkmadan, usanmadan her gün… Diyorum ya; işini çok seviyor” Bu arada detaylar için:

4. Alişan’ın Yeğeni Kitap Çıkarttı!

Alişan’ın 11 yaşındaki yeğeni Eyşan kitap çıkarttı! Hem Buse Varol ve Alişan hem de Alişan’ın ortisi Demet Akalın’dan küçük Eyşan’a tam destek geldi. Instagram storysinde bu haberi duyuran Alişan; “Benim minik aşkım Eyşan’ım (11 yaşında) büyüdü de kitap yazdı… Kitabını okumak için linki bırakıyorum… Lütfen bir girip okursanız sevinirim” diyerek yeğenine desteğini esirgemedi. Bu arada detaylar için:

5. Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen’den İlk Kare Geldi!

blank

Sadakatsiz dizisinin Haluk’u Burak Sergen’den haftalar sonra ilk fotoğraf geldi! Birkaç hafta önce Koronavirüs teşhisiyle hastaneye yatan Burak Sergen yoğun bakıma alınmış ve entübe edilmişti. Bu süre zarfında Burak Sergen’in nişanlısı, eski eşi ve oğlundan peş peşe açıklamalar geldi. Ancak son günlerde durumu iyiye giden Burak Sergen, normal odaya alındı. Hastane odasından fotoğraf paylaşarak; “Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey” açıklamasını yaptı. Tekrar çok geçmiş olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz