Rol Arkadaşından Çağatay Ulusoy İle İlgili Çarpıcı Açıklamalar: “Onunla Çalışamazsınız Çünkü…”

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Rol Arkadaşından Çağatay Ulusoy İle İlgili Çarpıcı Açıklamalar: “Onunla Çalışamazsınız Çünkü…”

Blu TV’nin iddialı yapımlarından Yeşilçam’da Çağatay Ulusoy’la partner olan güzel oyuncu Ayta Sözeri; geçtiğimiz gün Cihangir’de görüntülendi. Muhabirlerle kısa bir sohbet gerçekleştiren Ayta Sözeri Çağatay Ulusoy hakkında söylediği sözlerle herkesi şaşırttı! Meğerse Çağatay Ulusoy’la çalışmak oldukça zormuş.

Her Yerde Çağatay!

Koronavirüs pandemisinden sonra özellikle de dijital platformların önemi bir kez daha anlaşıldı! Hatta birçok oyuncu ve set çalışanı tabiri caizse dijital platformlara “kapağı atma”nın derdine düştü. Bildiğiniz gibi ülkemizde dizi saatleri her geçen gün uzuyor, bu yüzden setlerde çalışma saatleri de aynı şekilde uzamaya devam ediyor. Gece gündüz demeden arı gibi çalışan oyuncular ve set çalışanları; 45 dakikalık dizilere yani dijitale geçmek için fırsat kolluyor.

blank

Hatta bazı oyunculara tek bir dijital platform yetmeyince birden çok dijital iş ile karşımıza çıkmayı başarıyor. Bu oyunculardan biri de yakışıklılığı ile ün salan Çağatay Ulusoy! Netflix’in ilk Türk dizisi “Hakan Muhafız”la dijital dünyaya adım atan Çağatay Ulusoy; aynı anda hem Netflix ile hem de Blu TV ile anlaşarak; resmen dijital platformlarda tekelini ilan etmiş oldu!

blank

Ayta Sözeri’den Çağatay Ulusoy’a Övgü Dolu Sözler!

Hakan Muhafız’dan sonra Netflix’in dram filmi Kağıttan Hayatlar’da başrolü kapan Çağatay Ulusoy; rolü uğruna fiziksel görüntüsünü de değiştirdi! Kilo alan ve sakal bırakan Çağatay Ulusoy görmeye alıştığımızdan farklı bir tarzda karşımıza çıktı. Çağatay Ulusoy daha sonrasında ise bir diğer sevilen dijital platformlardan Blu TV ile anlaştı! Şimdilerde Yeşilçam isimli diziyle karşımıza çıkıyor.

blank

Çağatay Ulusoy’un dizideki partneri ise Ayta Sözeri! Geçtiğimiz gün Cihargir’de muhabirlere yakalanan Ayta Sözeri Çağatay Ulusoy’un çalışkanlığını övmekten geri durmadı; “Çağatay ile çalışmak çok güzel. Eğer işinizi sevmiyorsanız Çağatay ile çalışamazsınız çünkü en doğrusunu, en güzelini yapmasını seviyor. Bir dans sahnesi var; inanılmaz zevkliydi. O dans sahnesini hoca ‘Çok iyiydiniz, bir daha çekmenize gerek yok’ demesine rağmen Çağatay, arka arkaya ‘Elimizde bulunsun’ diyerek çektirdi. Adam 7 gün dans dersi aldı. Hiç bıkmadan, usanmadan her gün… Diyorum ya; işini çok seviyor”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz