Şeyma Subaşı’nın Fiziğini “Nispet Yaparcasına” Paylaştığı Bikinili Fotoğrafları Instagram’da Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

13 Kasım 2020

Şeyma Subaşı’nın Fiziğini “Nispet Yaparcasına” Paylaştığı Bikinili Fotoğrafları Instagram’da Olay Oldu!

Gün geçmiyor ki Şeyma Subaşı başka bir olaylı güne başlamasın. Her yaptığı, her hareketi ve her sözü gündem yaratan Şeyma Subaşı bu sefer nispet yaparcasına fotoğraflar paylaştı. Binlerce yorum alan fotoğrafların altına bakın takipçileri hangi sitemde bulundu…

şeyma subaşı bikinili poz

“Olaylar Kraliçesi” Şeyma Subaşı

Onu tanıdığımız ilk andan itibaren eleştiri yağmuruna tutulduğu kadar takip edeni de çok fazla olan Şeyma Subaşı, tatilleri ve partileriyle gündemde. Geçtiğimiz günlerde İzmir depreminin ardından Cadılar Bayramı’nı kutlaması ve partiye katılması büyük yankı uyandırmış ve birçok ünlü tarafından kendisine yağmur gibi tepki yağmıştı.

şeyma subaşı cadılar bayramı

Yeni Gündemimiz: Şeyma Subaşı’nın Yeni Sevgilisi

Hepimizin bildiği Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra beraber olmaya başladığı sevgilisi Guido Senia ile ayrılmıştı. Bu ayrılığın üzerinden yine çok zaman geçmeden ismi yeni biriyle anılmaya başlandı bile. Sevgilisi olduğu kesin olarak netleşmese de söylentiler ve kanıtlar bu yönde. Geçenlerde hikayesinde paylaştı lüks aracın yeni sevgilisine ait olduğu söyleniyor.

Bu Seferki “Enişte” de Yabancı!

Kendisinin Mısırlı genç bir girişimci ve yatırımcı olduğunu öğrendiğimiz, Mohammed Al Saloussi, kendisini şimdilik saklıyor. şeyma Subaşı’nın en son paylaştığı dans videosunda yanlışlıkla kadraja girip fark edince kendisini gerçi çekmesi ise şüpheleri doğal olarak arttırdı.

şeyma subaşı yeni sevgilisi

Şeyma’dan Olay Yaratan Bikinili Pozlar

Fiziğini her zaman ön planda tutmayı seven Şeyma Subaşı’nın belinin inceliği ve spora olan ilgisi herkesin dikkatini çekecek seviyede. Şu sıralar sürekli gittiği Meksika’nın en popüler yazlık kasabası Tulum’da olan Şeyma Subaşı, bikinili fotoğraflarını nispet yaparcasına paylaştı. Casa Malca Otel ise Pablo Escobar’ın eski tamamlanmamış evi olması ve dillere destan eğlenceli partileriyle Şeyma Subaşı’nın uğrak mekanlarından biri.

Takipçilerinden Sitem!

Şeyma Subaşı’nın bikinili fotoğraflarının yankı uyandırmasının ardından takipçilerden yüzlerce yorum yağdı. Özellikle fiziğini göstermeye çalıştığı için Şeyma’yı kınayan takipçilerin yanı sıra “Biz burada kıştayız, sen hangi mantıkla bu paylaşımı yapıyorsun? İnsanların ne yaşadığını umurunda değil” tarzında sitem yağdı.

Peki, siz Şeyma Subaşı’nın son zamanlardaki olayları ve bu paylaşımları hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz