Ünlü Fenomen Kerimcan Durmaz’ın Bu Sözleri Kime? Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Adımı Kötü Emellerinize…”

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Ünlü Fenomen Kerimcan Durmaz’ın Bu Sözleri Kime? Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Adımı Kötü Emellerinize…”

Instagram’ın olaylı fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, bugün Instagram hesabından yaptığı açıklama ile kafaları karıştırdı. Attığı adımla olay olmayı başaran Kerimcan Durmaz, hem yeni şarkı çıkaracağını açıkladı hem kendi hakkında çıkan iddia ve söylentilere yanıt vermeyi ihmal etmedi. Bakalım Kerimcan Durmaz kendisi hakkında yalan haber yapan magazincilere ne söylemiş?

Kerimcan Durmaz’dan Herkesi Şaşırtan Açıklamalar!

Bildiğiniz gibi Kerimcan Durmaz; paylaşımları, şarkıları ve yaşam tarzı ile Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerden biri. Geçtiğimiz yıllarda Instagram’a “yanlışlıkla” attığı storynin ardından büyük bir linçle karşı karşıya kalmış ve bir süreliğine Türkiye’yi terk edip Amerika’da yaşamıştı. Instagram ve Youtube ile hayatımıza giren fenomen, Amerika’da çektiği “Peşimde” klibiyle geçtiğimiz yıllarda çok konuşulmuştu. Şimdilerde de eğlenceli storylerine ve videolarına devam eden Kerimcan Durmaz, son paylaşımı ile akılları karıştırdı.

Ünlü fenomen, yaptığı açıklama ile hem yeni şarkı çıkaracağını açıkladı hem kendi hakkında çıkan iddia ve söylentilere yanıt vermeyi ihmal etmedi. Yeni şarkısı Bedel’in önümüzdeki günlerde çıkacağını müjdeleyen Kerimcan Durmaz, son günlerde kendisi hakkında ortaya atılan iddiaların da asılsız olduğunu söyleyerek yorulduğunu ve geldiğini konum için pek çok bedel ödediğini söyledi. Açıklamanın tamamı şu şekilde;

“İki gündür çok büyük bir heyecan ve özveri ile yeni şarkımın klibinin çekimiyle ilgileniyordum ve önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağım için de çok mutluyum. Geçtiğimiz gün çıkan asılsız haberleri ben de sosyal medyada görünce sizin gibi güldüm, eğlendim geçtim fakat hiç bir somut belge sunulmadan, sadece fotoğrafım paylaşılarak çirkin bir iftira ile karşı karşıya kaldım.. sevdiği işi yapan, sorumlulukları olan, kendi halinde, ailesiyle, sevdikleriyle işinde gücünde vergisini veren bir vatandaşım, böyle de kalmak istiyorum. Benim adımı kötü emellerinize dahil etmeyin lütfen! Ben de insanım ve yoruldum, günah keçisi seçilmekten de çok sıkıldım artık.. bu noktaya gelebilmek için çok fazla bedel ödedim. Artık yeter! Haa bu arada yeni şarkımın adı da “BEDEL” :)”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz