Şeref Meselesi Dizisinin Yayın Günü Değişebilir

14 Nisan 2015
Şeref Meselesi Dizisinin Yayın Günü Değişebilir

Kanal D yönetiminden gelen açıklamara göre, Şeref Meselesi dizisinin yayın gününün değişebileceği konuşuluyor. Şeref Meselesi’nin 2. bölümünde de düşük reyting oranlarına sahip olması durumunda Kanal D yönetiminin dizinin 3. bölümünden itibaren olan tüm bölümlerini Çarşamba günü yayınlayacağı söyleniyor.

İlk bölümünü yayınlamadan önce Şeref Meselesi dizisi için Kanal D Ana Haber Bültenini yayınlamama kararı alan televizyon kanalı medyanın ağır eleştirisine maruz kalmıştı. Medyanın dev isimleri Kanal D’nin yayınlayacağı dizisi için Ana Haber Bültenini yayınlamamasını ağır şekilde eleştirmişti. Fox TV ekranlarında sabah programı yapan İsmail Küçükkaya, canlı yayında Aydın Doğan ve Kanal D yönetimine aldıkları bu kararın etik olmadığını belirtmişti.

Şeref Meselesi Dizisinin Konusu

Ailenin en küçük üyesi Emir, stajını İstanbul’da yapmak üzereyken ailesinden beklenmedik bir şekilde kayıp yaşar. 25 yıldır hayalini kurduğu İstanbul’a ulaşmak üzeredir. Kılıç ailesi kısa bir süre sonra Ayvalık’ta yaşadıkları hayatı sonlandırarak İstanbul’a doğru yeni hayaller ile yola çıkarlar.

İstanbul’da Zeliha’nın babasından miras kalan eve yerleşen aile, akrabaları Namık ile birlikte iş kurabilmek için adım atmaya başlarlar. Zeliha’yı sürekli mutlu etmeye çalışan Hasan ise ufak bir kuyumcu dükkanı açmaya karar verir. Bu sırada evin büyük üyesi Yiğit’de mahalledeki kızlar ile vakit geçirmeye başlamıştır.

Küçük kardeşi Emir ise mahallenin güzeli Sibel’e derin bir aşk ile bağlanmaya başlamıştır. Fakat Hasan’ın kuyumcu dükkanının soyulması ile birlikte Kılıç Ailesi için zor günler başlamıştır.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz