Show TV’nin Yeni Dizisi Aşk Laftan Anlamaz Ne Zaman Başlıyor?

admin

Show TV

25 Mayıs 2016

Show TV’nin Yeni Dizisi Aşk Laftan Anlamaz Ne Zaman Başlıyor?

Kaliteli dizi projeleri ile ön plana çıkmayı başaran Show TV, yaz aylarında ekranlara yeni ve eğlenceli diziler ile gelmeye hazırlanıyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisini yayınlayacak olan Show TV, bu dizide Güneşin Kızları dizisinden tanıdığımız Selin karakterini canlandıran Hande Erçel'i izleyenler ile buluşturacak.

Bi Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yayınlanma tarihi ise şimdilik kesinleşmiş değil. Ancak söylentilere göre önümüzdeki ay dizi yayınlanmaya başlayabilir. Ünlü oyuncu Hande Erçel'e Burak Deniz başrol oyuncusu olarak eşlik edecek.

Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin Konusu Nedir?

Hande Erçel, bu dizide Karadenizli bir ailenin İstanbul'a taşınmış olan iki arkadaşı ile hayatını yaşayan Hayat adlı karakteri canlandıracak. Burak Deniz ise tekstil sektörünün lider isimlerinden olan Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ karakterini canlandıracak.

Dizi birbirinden zıt iki ayrı hayat yaşamakta olan Hayat ile Murat'ın büyük tesadüfler sonrasında karşılaşan hayatlarını, kavga ile başlayan aşk hikayelerini bizlere anlatacak. Yaz sezonunda başarılı olacağı düşünülen dizinin kış aylarında da Show TV ekranlarında yayınlanabileceği bugünlerde konuşuluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz