Sibel Can Hakan Ural’la Evliyken Yaşadığı Yasak Aşk Yüzünden Mahkemelere Bile Düşmüş!

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Sibel Can Hakan Ural’la Evliyken Yaşadığı Yasak Aşk Yüzünden Mahkemelere Bile Düşmüş!

Sibel Can ülkenin en popüler simalarından biriyken bir yasak aşk skandalına karıştı. İşin ucu azmettiricilik suçundan yargılanmasına kadar vardı!

Sibel Can

Sibel Can, 1990’lı yıllarda sesi ve danslarıyla ülkeyi kasıp kavuran figürlerden biri olarak altın çağını yaşadı. O yıllarda yaşadığı yasak aşk, şantaj, tehditler ve davalarla ülke gündemine bomba gibi düştüğü de oldu! İşte skandalın ayrıntıları…

17 Yaşındayken Evlendi!

Hakan Ural ve Sibel Can

Sibel Can, yeni yeni şöhrete kavuştuğu dönemlerde Hakan Ural’la evlendi. Zerrin Özer’in evinde gizlice kıyılan nikahtan ailesinin bile haberi olmadı! Henüz 17 yaşında olan Sibel Can’a ailesi çok sert tepki gösterdi.

“Servetim bu kıza feda olsun!”

Sibel Can

1997’de Padişah şarkısıyla kariyerinin zirvesine çıkan Sibel Can, dönemin cumhurbaşkanı için bile özel bir gündem maddesiydi. Demirel, başarılı şarkıcı için “Bu kız için bütün servet değer vallahi” diyordu.

Paylaşılamayan Bir Model!

Sibel Can ve Karahan Çantay

O dönemin en popüler mankeni Karahan Çantay, assolistler arasında paylaşılamayan birine dönüştü. Herkesin klibinde ya da dizisinde oynatmaya çalıştığı Çantay için rekabet başladı. Yarışın galibi ise Sibel Can oldu, ikili bir dizide beraber oynamak için anlaştı.

Yasak Aşk Başladı!

Sibel Can, Hakan Ural, Karahan Çantay

Önceleri iş ilişkisi gibi görülen bu beraberlik için bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Sibel Can ve Karahan Çantay, Londra’da bir otelden çıkarken görüntülendi. Can’ın eşi Hakan Ural ise o sırada ABD’deydi. Ama bu kötü olayların sadece başlangıcıydı!

Sibel Can’a Yapılan Şantaj!

Hakan Ural ve Sibel Can

Manken Cem Kuzu, Sibel Can’a elinde Karahan Çantay’la çekilen seks kasetlerinin olduğunu söyleyerek şantaj yaptı. Sibel Can da kurtulmak için 60 bin dolar ve bir de otomobil verdi. Ancak olay burada da bitmedi!

Çete Üyeleri Devrede!

Sibel Can

Cem Kuzu’nun arkadaşı eski model Yaşar Alptekin, yasak aşkla ilgili dedikoduları yaymaya başladı. Bu noktada Sibel Can’ın dayısı devreye girip Karagümrük Çetesi’ni aradı. Çete üyeleri Cem Kuzu’yu darp etti ve çıplak fotoğraflarını çekti ancak söz konusu kasete ulaşamadı. Kuzu, öyle bir kasetin olmadığını söyledi.

Çete üyeleri sonraki hedef Yaşar Alptekin’i susturmak için harekete geçti ancak polis bu aşamada devreye girerek çete üyelerini tutukladı.

Azmettiricilik Suçuyla Yargılandı!

Hakan Ural ve Sibel Can

Sibel Can ve Hakan Ural, ortak bir basın açıklamasıyla tüm bu iddiaları yalanladı. “Uzak bir akrabalık dışında bu kişilerle bağımız yok” deseler de azmettiricilik suçuyla Devlet Güvenlik Mahkemelerinde yargılanmaktan kurtulamadılar! Çift 1999’da boşandı ve çocuklarına rağmen 10 yıl boyunca görüşmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz