Kötü Günler Geçiren Hadise’den Herkesi Şoke Edecek Hamle: Kaan Yıldırım’la Ayrılık İddialarına Ters Köşe!

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Kötü Günler Geçiren Hadise’den Herkesi Şoke Edecek Hamle: Kaan Yıldırım’la Ayrılık İddialarına Ters Köşe!

Güzel şarkıcı Hadise son zamanlarda oldukça çok günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde Eurovision açıklaması yüzünden sosyal medyadan linçlenen Hadise’nin sevgilisi Kaan Yıldırım’la da ayrıldığı söylentileri alıp başını gitti. Hatta Ramazan Bayramını da birbirinden ayrı geçiren çiftimiz; ayrılık iddialarını alevlendirmiş oldu. Ancak bugün magazin kulislerinde konuşulan bir iddiaya göre Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığa daha fazla dayanamamış ve barışmış; hatta Kaan Yıldırım Hadise’ye evlenme teklifi etmeye hazırlanıyormuş!

Hadise

Hadise’nin Zor Günleri!

Bildiğiniz gibi Hadise son zamanlarda kariyer basamakları üçlü beşli çıkmaya başlamıştı. Dünyaca ünlü markalarla işbirlikleri yapan güzel şarkıcı hem moda dünyasında hem de kozmetik dünyasında takip edilen isimlerden biri haline geldi. Şarkıcılık kimliğinin yanında Türkiye’den çıkan global bir star olma yolunda emin adımlarla ilerlerken; Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma davası Hadise’nin aleyhine oldu! İddiaya göre Ebru Gündeş boşanma dilekçesinde Hadise’nin, eşi Reza Zarrab’la ilişkisi olduğunu söylemiş ve aldatıldığını ifade etmişti.

blank

Kısa süre içinde magazin gündeminde bomba gibi patlayan bu olaydan sonra Hürriyet gazetesi tarafından Hadise hakkında bir karalama kampanyası başlatılmış ve birçok farklı iddia ortaya atılmıştı. Ancak Hadise ilerleyen günlerde bu olay hakkında tedbir kararı çıkartarak haberleri sildirdi. Fakat magazin kulislerinde bu iddia çoktan dolaşmaya başlamıştı bile. Hatta söylenenlere göre bu iddia sonucunda Hadise, O Ses Türkiye koltuğundan da olmuş! Yerine ise sevilen şarkıcı Gülşen geçecekmiş.

Ebru Gündeş ve Hadise

Hadise Evleniyor!

Tüm bunların üzerine Belçika’da katıldığı bir radyo programında Eurovision hakkında söylediği sözler de yanlış anlaşılınca; Hadise sosyal medyadan linç yemeye başladı! Ancak Hadise’yi yıkan en büyük darbe sevgilisi Kaan Yıldırım’dan geldi. Söylentilere göre Ebru Gündeş tarafından ortaya atılan iddialardan sonra Kaan Yıldırım’ın kafası karışmış ve ayrılmak istemiş. Ancak Hadise’nin ricası üzerine ayrılık açıklaması sonraya bırakılmış.

blank

Bugün ise magazin kulislerinde dönen bambaşka bir dedikodu var! İddiaya göre ayrılığa dayanamayan Kaan Yıldırım Hadise’yle barışmış ve evlilik teklifi etmeye hazırlanıyormuş. Haziran başına tekne tatiline çıkacak olan çiftimizden güzel haberi alabilecek miyiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz