Sıla’dan Hazer Amani’ye Şarkı: Bu Kalpten Kovuldun Sen!

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Sıla’dan Hazer Amani’ye Şarkı: Bu Kalpten Kovuldun Sen!

Ünlü şarkıcı Sıla ve eşi Hazer Amani’yle dostça boşanacaklarını açıkladı. İkilinin “dostluğuna” ise Sıla’nın söylediği şarkının gölgesi düştü!

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, 2020’nin ocak ayında ünlü şef Hazer Amani ile evlendi. Sıla sonu hep hüsranla -bazen de şiddetle- biten aşklarının ardından nihayet doğru insanı bulmuş gibi görünüyordu. Hazer Amani ise henüz evliyken Sıla’yla birlikte olmaya başladığı düşünüldüğü için ağır eleştirilere maruz kaldı. Ancak Sıla ve Hazer Amani ilişkiye başladığında Amani hala evli miydi, eşini gerçekten de aldattı mı, bunlar hala bilinmiyor. Kesin olan tek şey, Sıla ve Hazer Amani’nin büyük umutlarla ve aşkla başlayan evliliğinde de sona gelindiği.

Onlar da “Dostça” Ayrıldı

Sıla ve Hazer Amani

Sıla ve Hazer Amani haklarında birkaç hafta önce çıkan boşanma dedikoduları hakkında önce bir açıklama yapmadı. Sıla’nın menajeri iddiaları yalanlayınca ünlü çiftin hayranları rahat bir nefes aldı. Ancak bu açıklamanın üzerinden bir gün bile geçmeden Sıla ve Hazer Amani ortak bir açıklama yayınlayarak boşanacaklarını ilan etti!

blank

Ünlü çift açıklamada dostça ayrıldıklarını vurguladı. Çiftin hayranlarından biri Sıla ve Hazer Amani’nin bulunduğu bir fotoğrafı paylaştı ve “Paylaştığım hiçbir fotoğrafı ve videoyu silmeyeceğim. Hatıralar güzeldir. Sizi çok seviyorum canlarım” notunu düştü. Hazer Amani de bu gönderiyi Instagram hesabından paylaştı! Bu paylaşım hem “Sıla’yı unutamadı” hem de “medeni bir ayrılık daha” yorumlarını getirdi. Bu paylaşımın sebebi ne olursa olsun, dostça bir ayrılık yaşandığı ortadaydı. Ama Sıla bugün bu dostluğa gölge düşürdü!

Manidar Bir Şarkı!

Sıla ve Hazer Amani

Sıla, ayrılmak üzere olduğu eşi Hazer Amani’ye yakın dostu ve defalarca kez beraber şarkılar yazdığı Yalın’ın bir şarkısıyla gönderme yaptı. “Günaydın” şarkısını söyleyen Sıla’nın eşine aslında ne kadar öfkeli olduğu videodan belli oluyor!

Hazer Amani’nin “kalbinden kovulduğunu” haber veren Sıla’nın bu paylaşımına ne gibi tepkiler gelecek, çok merak ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz