Beren Saat “Kendi şarkılarımı yazıyorum” Demişti! Şimdi de Stüdyoya Girdi!

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Beren Saat “Kendi şarkılarımı yazıyorum” Demişti! Şimdi de Stüdyoya Girdi!

Ünlü oyuncu Beren Saat, karantina döneminde kendi şarkılarını yazdığını anlatmıştı. Saat’in bugün stüdyodan paylaşım yapması güzel şarkıların habercisi olarak yorumlandı.

Ünlü oyuncu Beren Saat’in oyunculuk kadar yazmaya da tutkulu olduğu Instagram’a zaman zaman yüklediği şiirlerle ortaya çıkmıştı. Hatta ünlü oyuncu işi daha da büyütüp Cumhuriyet Gazetesi için köşe yazısı bile yazdı! Ancak Beren Saat’in gönlünde yatan aslan köşe yazısı değil şarkı sözleri yazmak! Ünlü oyuncu karantina döneminde nihayet bu hedefini gerçekleştirmeyi başardı.

Hem Kayıplar Hem Şükürler!

Beren Saat

Beren Saat karantina döneminde eşi Kenan Doğulu’dan da bolca destek alarak şarkılarını hayata geçirmiş. “Kenan’ın bolca boş vakti olduğu için stüdyoda şarkılarım üzerine beraber bolca çalıştık” diyen Saat, pandemiyi hem kayıplarla hem de şükürle hatırlayacağını söylüyor. Çünkü pandemi dönemi Beren Saat’in ilk şarkılarını şekillendirdiği dönem olmasının yanında Kenan Doğulu’yla evliliklerini de müzikle kurtardıkları bir zaman dilimi oldu.

Müzik sayesinde eşiyle birbirlerine tekrar bağlandıklarını söyleyen Beren Saat, “Her ayrılıktan sonra birbirimize döndüğümüzde hala sevgili ve evde hissettiğimiz için kopamadık” dedi. Daha önce de “Beceremediğimiz evlilik olsun” diyerek karantinadan eşi Kenan Doğulu’ya hayran olarak çıktığını yazmıştı.

Dans Etmeye Hazır Mısınız?

Beren Saat ve Kenan Doğulu

Beren Saat elektronik dans müziklerini çok seviyor. Bu yüzden yarattığı şarkılar da elektronik dans şarkıları! “Kenan hem aranjmanları yaptı hem de hayallerimin müzikal bir bedene kavuşmasına yardım etti” diyen Saat, karantinada gerçekten de eşine tekrar hayran olmuş gibi görünüyor.

Kliplerde O da Var!

Beren Saat

Beren Saat bu projenin 2021’e sarkacağını söylüyor. Çünkü şarkıları videolarıyla beraber yayınlamak istiyor. Hatta videolarda o da yer alacak! “Bazı anılarımın somut kısa filmleri gibi videolar hayal ediyorum” diyen Saat, bugün yeni projesi için son hızla çalıştığını gösteren bir paylaşım yaptı.

Kediler de Onu Dinliyor!

Beren Saat

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin son hızla bitirmeye çalıştığı müzik projesinin şimdiden hayranları var; kediler! Saat, stüdyodan yaptığı paylaşımla hem çalıştıkları şenlikli ortamı gözler önüne serdi hem de projenin yakın zamanda yayınlanacağının sinyalini verdi.

Umarız, Beren Saat’in şarkı sözleri Instagram yazıları kadar ağdalı ve karmaşık değildir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz