Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen de Aldatılmış: “Onu süründürdüm!”

Aleyna

Haberler

3 Aralık 2020

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen de Aldatılmış: “Onu süründürdüm!”

Sadakatsiz dizisinde oynadığı Derin karakteriyle dikkati üzerine çeken Melis Sezen’den çarpıcı bir itiraf geldi. Kendisinin de aldatıldığını söyleyen Sezen, ideal sevgili tarifi de verdi!

Melis Sezen, bu sezon Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle ortalığı yaktı geçti desek yeridir! Derin karakteri Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterinin eşi Volkan’ın genç sevgilisi. Hal böyle olunca, seyirci “öteki kadın” Derin’e hemen “kötü” damgası yapıştırdı Ancak Melis Sezen karakterinin arkasında duruyor, onun kötü biri olduğunu düşünmüyor. “Derin yanlış kişiye aşık oldu, bir oyuncu için böylesine duygu yoğunluğu ve değişkenliği birini canlandırmak hem zorlayıcı hem de keyifli” diyen Sezen, oynadığı karakterin sokakta da çok seveni olduğunu söylüyor. Ama ünlü oyuncu karakterine hak verse de kendisi de gerçek hayatta aynı durumdan muzdarip olmuş!

“Onu süründürdüm!”

Melis Sezen

Melis Sezen, Onedio’nun YouTube kanalında hayranlarının sorularına cevap verdi. Söz konusu Sadakatsiz dizisi olunca da aldatılma soruları gırla gitti. Melis Sezen, “Hiç aldatıldınız mı” sorusuna “Ohoo” cevabını vererek herkesi şok etti!

Melis Sezen, aldatılma hakkında kesin bir rakam vermese de “ilkinde” kendisini aldatan kişiyi süründürdüğünü anlattı. “O zamanlar biraz küçüktüm, koyuyor tabi insana, onu süründürdüm” diyen Sezen, şimdi olsa bir intikam peşine düşmeyeceğini de ekledi. Sezen, “Yaparsa yapar, uğraşmam. Aldatılınca özgüven yerlere düşüyor ama aslında seninle ilgili bir durum yok, artık bunu öğrendim” diyerek bilgeliğini de ortaya koydu.

10 Lirayla İdeal Sevgili Tarifi!

Melis Sezen

Melis Sezen’e yöneltilen ilginç sorulardan biri de “ideal sevgili” ile ilgiliydi. Karakter özelliklerini ve fiziksel özellikleri sıralayan ve bunları parasal değerle eşleştiren bir takipçi, Melis Sezen’den 10 liraya ideal sevgili yapmasını istedi!

Ünlü oyuncunun tercihi ise tabi ki ilk olarak “sadakat” oldu. Sezen, diğer özellikler olarak da “özgüven” ve “zeka”yı seçti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz