Yeteneğini Ondan Almış! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Annesinin Ders Verdiği Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

14 Mayıs 2021

Yeteneğini Ondan Almış! Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Annesinin Ders Verdiği Anları Paylaştı

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, bugün annesinin doğum gününü kutladı. Birlikte çalıştıkları anları paylaşan ünlü oyuncu, yeteneğini annesinden aldığını gösterdi.

Merve Dizdar

Merve Dizdar, son 3-4 yıldır kariyerinde yükselmeye başladı ve sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”yla Türkiye’nin en ünlü oyuncularından biri oldu. Alışılanın aksine televizyonda değil, aşık olduğu tiyatro sayesinde şöhreti yakalayan Merve Dizdar, aldığı tiyatro ödülleri sayesinde televizyonun aranan yüzlerinden biri oldu. Geçen sezonun rating şampiyonu “Mucize Doktor” ve bu sezonun en sevilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı” sayesinde de kariyerinin zirvesine çıktı.

Merve Dizdar

“Masumlar Apartmanı”, çocukluğundan gelen yaraları sarmaya ve psikolojik hastalıklarıyla baş etmeye çalışan kardeşlerin öyküsünü anlatıyor. Gülben’i oynayan Merve Dizdar da karakterinin bütün yaşadıklarını büyük bir yetenek ve doğallıkla seyirciye aktarıyor. Neyse ki, Merve Dizdar’ın ailesiyle ilişkisi dizidekine hiç benzemiyor. Gülben’in aksine ailesi hep arkasında duran ünlü oyuncu, yeteneğini de onlardan almış gibi görünüyor!

Anneden Oyunculuk Dersleri

Bugün, Merve Dizdar’ın annesinin doğum günü. Başarılı oyuncu, annesiyle birlikte senaryo çalıştıkları anları paylaşarak bir kutlama yapmayı tercih etti. Görülen o ki, armut dibine düştü. Baksanıza, annesinde gerçekten de sanatçı ruhu var!

İşte kraliçe. Oyunculuğa giriş dersi annemden” diyen Merve Dizdar, onu hiç yalnız bırakmayan annesine müthiş bir kutlama yapmış oldu. Ünlü oyuncu, her röportajında ailesinin oyunculuk yapmasını desteklediğini ve her zorlukta maddi-manevi yanında olduklarını vurguluyor.

Merve Dizdar

Örneğin, Merve Dizdar bir yolunu bulup İstanbul’a geldiği dönemde arkadaşlarında kalıyormuş. O dönem çok ağır bir hastalık yaşayınca ailesi apar topar gelip ona bir ev tutmuş. Merve Dizdar, hasta yatağındayken televizyonda ünlü oyuncuları gördüğünde, “Ben de buradayım. Artık çok yakınız” diyormuş. Kısacası, ailesi onu hiç yalnız bırakmamış ve başaracağından şüphe duymamış. Nihayet, emeklerinin sonucunu görüyorlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz