Somer Sivrioğlu’ndan Masterchef’ten elenen Ayyüce İçin Duygusal Paylaşım: “Kırılgan Bir Kız Gibi…”

Aleyna

Haberler

25 Kasım 2020

Somer Sivrioğlu’ndan Masterchef’ten elenen Ayyüce İçin Duygusal Paylaşım: “Kırılgan Bir Kız Gibi…”

Ünlü şef Somer Sivrioğlu’yu hepimiz TV8’de yayınlanan Masterchef yarışmasından biliyoruz. Sivrioğlu, yarışmada Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya ile birlikte jüri koltuğunda oturuyor.

3 sezondur ilgiyle izlenen Masterchef, en iyi yemek yapan şefleri belirlemeye çalışıyor. Somer Şef’in de bulunduğu dev jüri kadrosu 2020 Masterchef’de başarısız olan yarışmacıları günden güne eleyerek yoluna devam ediyor.

Ayyüce Kamit ise 2020 Masterchef kadrosunda yer almaya hak kazanan önemli isimlerdendi. Mutfakla yakından ilgilenen Kamit, Masterchef’te herkesi yaptığı yemeklerle şaşırtıyordu. Öyle ki, çiğköfteyi en iyi yapan isimlerden biriydi. Mesleğinde başarıya istediği yere gelmek çok uğrasan Ayyüce, yarışmada da bileğinin hakkıyla başarı basamaklarını hızla ve emekle tırmanıyordu.

Herkes Masterchef’in son programında elenen ismi merak içinde bekliyordu. Yarışmanın son günlerinde, geriye başarılı isimler kaldığı için eleneni tahmin etmek de zorlaşmaya başlamıştı.

22 Kasım tarihinde yayınlanan bölümde Ayyüce, Uğur ve Sefa ile eleme potasına kalmıştı. Ancak elenen isim Ayyüce oldu. Elenen isim hem jürine üyesini hem de izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Somer Şef de öyle duygulandı ki eleme sonunda Instagram hesabında Ayyüce ile birlikte çekildikleri bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşımın altına duygu dolu sözler eklemeyi de ihmal etmedi.

Somer Şef, Instagramda paylaştığı postta “O, bizim atom karıncamız!” diyerek Ayyüce’nin güçlü yanına vurgu yaptı. Ayrıca, postta tüm kadınları ilgilendiren güç verici sözleri de yer alıyordu. “İyi ki varsın Ayyüce” diyerek sözlerine son verdi.

Tabii ki, Ayyüce bu eleme anının en çok üzüleni oldu. Şaşkınlığını yüzünden okuyabildiğimiz Ayyüce, jürilerle ve ekip arkadaşlarıyla vedalaşırken göz yaşlarını tutamadı.

Ayyüce, elenmesinin ardından Instagram hesabında ardı ardına postlar paylaştı. Hepsi de Masterchef ile ilgili açıklamalar yaptığı ve anılarından oluşan postlardı. O da, “Bazen kelimeler kifayetsiz kalır!” diyerek duygularını belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz