Danla Bilic “Senin Ağzına …. Var” Diye Mesaj Atan Takipçisini İfşa Etti!

Tvyayinakisi.com

Haberler

24 Kasım 2020

Danla Bilic “Senin Ağzına …. Var” Diye Mesaj Atan Takipçisini İfşa Etti!

Danla Bilic en başarılı fenomenlerin başında geliyor. Başarılı fenomen yakaladığı çıkışı hiçbir skandala veya olumsuzluğa kurban etmeden yoluna dolu dizgin devam ediyor.

Onu aslında yine yaptığı ifşalarla tanımıştık. Futbolculara mesaj atarak verdikleri yanıtlayan ifşalayan Danla o dönem tüm haber sitelerinde manşetlere çıkmış ve ismini çok daha büyük bir kitleye duyurmuştu.

Danla’nın ağına düşen futbolcular arasında kimler var kimler!

İlk kurbanlardan biri Nadir Çiftçi olmuştu…

Danla’nın ikinci kurbanı ise o dönem Fenerbahçe’nin en popüler futbolcularından biri olan Alper Potuk olmuştu.

blank

Danla Bilic’in bir diğer kurbanı ise dönem genç yeteneği Yusuf Erdoğan olmuştu ve Danla’nın gazabından kurtulamayanlar kervanına katılmıştı.

blank

Siber Zorbalık Son Bulmuyor

Danla bugün karşı karşıya kaldığı siber zorbalığı gözler önüne sererek kendisine müstehcen mesaj atan takipçisini ifşa etti! Özellikle kadınlar sosyal medyada maruz kaldığı tacizlerin sonu gelmiyor.

Tacizci takipçisinin hedefinde bugün Danla Bilic vardı fakat ne kadar sert bir kayaya çarptığının muhtemelen farkında değildi.

Danla kendisini iğrenç bir mesajla taciz eden takipçisini ifşa etti, profil fotoğrafını, profil adını ve attığı mesajı açık bir şekilde story olarak paylaştı.

blank

Kadına şiddet olaylarının tırmandığı bu günlerde Danla Bilic’e yaptığı bu cesur hareketten dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm fenomenlerden benzer hareketleri bekliyoruz! Belki de böylece bu insanların sayısı azalarak bitecek ve benzer hareketleri yapmak için hiç ama hiç cesaret bulamayacaklar!

Danla’nın ifşasını siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Benzer Haberler

Sabin Sabriye Arlat 25 Kasım 2020

Deşifre etmek ;Keşke herkes bunu uygulasa “cevap verme,engele,sil” bunlar bu yaratıkları durdurmaz size yazmaz başkasına yazar..Deşifre etmek utanmalarını değil çevre baskısını artıracağından(ailesinin,arkadaşlarının,çalıştığı işyerinde duyulması v.s) çekinmesini sağlar.!

Yorum Yaz