Danilo Zanna’dan Eda Ece Paylaşımı! 4 Yıl Önce Bir Araya Geldikleri Fotoğrafı Paylaştı!

Aleyna

FOX

25 Kasım 2020

Danilo Zanna’dan Eda Ece Paylaşımı! 4 Yıl Önce Bir Araya Geldikleri Fotoğrafı Paylaştı!

Masterchef’in jürilerinden olan İtalyan Danilo Zanna hepimizin çok sevdiği bir isim haline geldi! kendine has kırık Türkçesi ve programda yarışmacılara verdiği tepkilerle kendinden sıkça söz ettiriyor. Bugün ise Instagram’da, eski rol arkadaşı Eda Ece ile bir fotoğraf paylaşarak eski günleri yad etti.

Danilo, Yarışmanın haricinde Instagram’da da büyük bir hayran kitlesine sahip, hayatından kesitleri bizlerle sıkça buluşturuyor. Hele de çekirdek ailesi ve oğlu Zeno ile yaptığı paylaşımlar bizi kalbimizden vuruyor abijiim! Şu tatlılıklarına bakar mısınız? kalp kalp kalp.

Elin Oğlu’nda Yüzümüzü Güldürüyordu!

Danilo Zanna Elin Oğlu programında

Yabancı damadımız Danilo Zanna’nın hayatımıza girmesi aslında 2015 yılına dayanıyor. Onu ilk olarak, Burcu Esmersoy ve Sinan Çalışkanoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı “Elin Oğlu” programında tanıdık. Programı hatırlayanlar vardır elbet ama bilmeyenler için kısaca anlatayım; tek ortak noktaları Türkiye’de yaşamak olan yabancılar bir masada oturup kendi kültürleriyle alakalı anektotlar anlatıp, geyik yapıyor. Tabii o programda, Masterchef’te olduğu gibi ciddi değildi Danilo Zanna. Aksine herkesi güldürüyordu!

Danilo Şef!

Kalbinin sesini kulak verip İtalya’dan İstanbul’a yerleşen Danilo Zanna’nın tek aşkı eşi Tuğçe Hanım değil! Çok iyi bir aşçı olduğunu bilmeyen yoktur sanırım, Danilo şeften az tarif almadık. Bu yemek pişirme aşkı onu Masterchef jüriliğine kadar taşıdı. Ekranlara çok yakışıyor, özellikle giydiği kıyafetler tek kelimeyle efsane! İtalyanlar moda konusunda baya iyiler!

On Parmağında On Marifet: Görümce Filmi

Danilo Zanna Görümce filminde Francesco karakterini canlandırıyor

Danilo Zanna’nın iyi yaptığı bir şey daha var, o da oyunculuk. Kendisini ara ara reklam filmlerinde görsek de; 2016 yılında Görümce filminde ilk kez profesyonel olarak rol alma şansını yakaladı. Filmde “Francesco” karakterine hayat veren Danilo Zanna’nın oyunculuğu da çok sevildi. Görümce filminde, aşkının peşinde İtalya’dan İstanbul’a gelen bir karakteri canlandırması onun için çok da zor olmamış. Aynı filmde “Deniz” karakterini canlandıran Eda Ece ile de burada tanışıp arkadaş olmuşlar.

Eski Günleri Yad Ediyor!

Danilo Zanna ile Eda Ece görümce filmi seti

Danilo Şefimiz, bugün Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla eski günleri andı. Görümce filminde beraber rol aldığı Eda Ece ile 4 sene önce sette çekilen bir fotoğrafı “Ooo ne buldum!” notuyla paylaşan Danilo, gönderiye Eda Ece’yi de etiketlemeyi ihmal etmedi. Anlaşılan bu ikili aradan 4 sene geçmesine rağmen bağlarını koparmamış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz