Son Yaz Dizisi Neden Yayın Akışında Yok? Dizi Yayından Kaldırıldı mı? Sette Yaşananlar Yüzünden Çekimler Durdu!

Tvyayinakisi.com

14 Mayıs 2021

Son Yaz Dizisi Neden Yayın Akışında Yok? Dizi Yayından Kaldırıldı mı? Sette Yaşananlar Yüzünden Çekimler Durdu!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz yayın akışından kaldırıldı. Dizinin yeni bölümünün yayınlanması beklenen 7 Mayıs Cuma günü yayına akışında sevilen diziye yer verilmedi.

Dizinin sıkı takipçileri ise sevilen dizinin neden kaldırıldığı konusunda ikileme düştüler. Fakat gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Son Yaz dizinin yayından kalkmasının altında ne yazık ki salgın ile alakalı dizi setinde yaşanılanlar yatıyormuş.

Son Yaz Dizisinin Konusu

Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan gibi önemli isimleri kadrosunda bulunduran dizi takipçilerinden tam not alıyordu. İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur. Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Son Yaz Neden Yayınlanmıyor?

Gelelim dizinin bu hafta neden yayınlamadığına. Sette artan koronavirüs vakaları sonrası yeni bölüm çekimleri yapılamamış. Bu yüzden bu hafta ara vermek zorunda kalmışlar Dizinin Instagram hesabından yapılan açıklama şu şekilde;

Umarız sevilen dizinin emekçileri bir an önce sağlıklarına kavuşur ve yeni bölümleri izlemeye devam edebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz