Tektaş Ailesinde Bayram Coşkusu Tüm Hızıyla Devam Ediyor: Buse Varol Çekti Burak ve Eliz Gönlünce Eğlendi!

Aleyna

Haberler

14 Mayıs 2021

Tektaş Ailesinde Bayram Coşkusu Tüm Hızıyla Devam Ediyor: Buse Varol Çekti Burak ve Eliz Gönlünce Eğlendi!

Ramazan Bayramında Tektaş ailesinin heyecanı ve coşkusu devam ediyor! Koronavirüs kısıtlamalarına rağmen hem annesi hem de kardeşinin ailesiyle bayramda bir araya gelen Alişan’ın son paylaşımı yürekleri ısıttı! Buse Varol çekti; Suzan Tektaş, Burak, Eliz ve Eyşan doyasıya eğlendi.

Karantina Devam Ediyor!

Kısıtlamalardan sonra Alişan’la birlikte yeni bir proje için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Buse Varol ve ailesi; beraber geçirdikleri bayram gününde eğlenmeyi ve eğlendirmeyi de ihmal etmiyorlar. Bildiğiniz gibi Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle 17 günlük tam kapanmanın ardından Pazartesi günü “normalleşme” sürecine adım atıyoruz.

Bu normalleşme sürecinde de vaka sayıları düşmeye devam ederse; diğer ülkeler gibi bizde Koronavirüs pandemisini bir nebze atlatmış olacağız! Koronavirüs’ün ilk ortaya çıktığı yerlerden biri Çin ve İtalya’ydı. Ancak bu ülkelerde bile günlük vaka sayısı neredeyse yok denecek kadar az olunca konserler, maskesiz günler geri döndü. Tam anlamıyla normalleşme başladı. Ne diyelim, darısı başımıza!

blank

Tektaş Ailesinde Bayram Coşkusu!

Tam kapanma sürecinde herkes evlerinde oturmaya devam ederken buruk bir bayram yaşamak zorunda kaldık. Birçok kişi sevdiklerinden uzak bir bayram geçirdi. Ancak Tektaş ailesinde yine buluşmalar yaşanmaya devam ediyor. Annesi ve kardeşiyle yakın evlerde oturan Alişan bu sayede bayramda da ailesiyle vakit geçirme şansına sahip oldu! Ramazan Bayramının ilk gününde sıcaktan bunalan evin küçük oğlu Burak; ev tipi havuzla serinlemeye ve güzel havanın tadını çıkartmaya başladı bile!

Bugün ise Burak ve Eliz’in babaannesi Suzan Tektaş torunlarıyla trambolinde eğlenmeyi ihmal etmedi. Buse Varol çekti; çocuklar babaanneleriyle birlikte doyasıya eğlendi. O görüntüleri ise hem Buse Varol hem de Alişan Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi. Tekrardan Tektaş ailesine iyi bayramlar dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz