Son Yaz’da Bayram Sevinci: Babanla Geçiremediğin Bayram Sabahlarının Sebebi Biraz da benim! Son Yaz 19. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Son Yaz’da Bayram Sevinci: Babanla Geçiremediğin Bayram Sabahlarının Sebebi Biraz da benim! Son Yaz 19. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, kısa bir aranın ardından 21 Mayıs Cuma akşamı tekrar ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Heyecanın dinmediği dizinin yeni bölümünde izleyicileri şaşırtacak gelişmeler yaşanıyor.

Son Yaz, idealist bir savcı’nın adalet savaşını konu alıyor. 8 yıl önce hapse giren organize suç örgütü lideri Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’ya, bütün suç örgütünü çökertecek davada tanık olmayı teklif eder. Ancak tanıklığı karşılığında bir isteği vardır; Selim Kara’nın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı bizzat koruması. Savcı Selim, Selçuk Taşkın’ın şartını yerine getirir. Suç dünyası içinde büyümüş ve oldukça tekinsiz görünen Akgün’ü, ailesi ile birlikte yaşadığı eve götüren Selim Kara, tüm site sakinlerinin hayatını alt üst edecek bir fırtanın yaklaştığını farkedememiştir.

18. Bölümde Neler Oldu?

blank

Gökhan’ın onu affetmeyeceğinden endişelenen Akgün, kendini affettirebilmek için Gökhan’ın el konulan arabasını almaya karar verdi.Soner ve Erayın yardımı ile amacına ulaştı. Abi-kardeş’in arasını yumuşatmak isteyen Yağmur da karşılarına çıktı, ve yelkenler suya indi. Akgün ve Yağmur arasındaki aşkı farkeden Gökhan bu durunmdan pek memnun olmadı. Selim Fatih’i göz altına aldı, ancak Serap’ın tanıklığı onu tutuklamasına engel oldu. Fakat Selim’in planları bununla sınırlı değildi.

19. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Selim ile Canan arasındaki buzlar erimeye devam eder. Savcı Selim, Akgün’e bir bayram hediyesi verir. 9 yıldır bayram sabahlarını babası ile geçiremeyen Akgün, yıllar sonra bir ilki gerçekleştirecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz