Sonunda O da Çıldırdı! Demet Akalın Bu Kez Normalleşme Kararlarına İsyan Etti: “Ölelim biz”

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Sonunda O da Çıldırdı! Demet Akalın Bu Kez Normalleşme Kararlarına İsyan Etti: “Ölelim biz”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın pandemi kararlarına yönelik isyanı devam ediyor. Akalın, bu kez de kademeli normalleşme planlamasına itiraz etti.

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, pandemi başladığı dönemden beri yaptığı gaflar ve isyanlarıyla gündemden düşmüyor. Örneğin, eve kebapçı çağırmak, kızı için özel sınıf kurmaya çalışmak gibi hareketleri çok eleştirildi. Sonra da asıl yerden yere vurulan açıklaması geldi, pandemi döneminde geçinemediğini söyledi. Türkiye’nin en çok kazanan şarkıcılarından biri, pek çok insanın işsiz kaldığı bir dönemde bu açıklamayı yapınca olan oldu! “Geçinemiyorum” isyanından sonra sabah programı sunmaya başlayan Demet Akalın, konforlu hayatını devam ettirmeyi başardı. Uzun zamandır onu ya programda görüyoruz ya da tatilde!

Demet Akalın

Sürekli Uludağ’a giden ve orada Covid-19’a yakalanan Demet Akalın, iyileştikten sonra rotayı Dubai’ye kırdı. Dubai tatiline gelen eleştirilere de, “Her şeyim sponsor. Allah garibana veriyor” dedi! Son olarak, tam kapanma öncesi tatil beldelerine akın eden insanları eleştirdi. Ancak kaş yapayım derken göz çıkardı: “2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse ‘param yok’ demesin. Vallahi herkesin Bodrum’da evi var!” Bu sözler o kadar büyük tepki aldı ki, Demet Akalın özür dilemek zorunda kaldı. O günden beri de eleştirilerinde radikal bir değişiklik oldu.

“Şey geçiyorlar”

Demet Akalın

Aşılamanın hızlanmasını ve gelen yabancı turistlere test yapılmasını isteyen Demet Akalın, taleplerini sosyal medya hesaplarından iletmeye başladı. Alınan bayram kararı için yaptığı yorum ise “yeni” Demet Akalın’ın son noktası oldu!

Demet Akalın story

Bayramdaki ücretsiz geçiş kararı için “Maytap geçiyorlar” diyen ünlü şarkıcı, açıklanan kademeli normalleşme senaryosunu da beğenmedi.

“Ölelim o zaman”

Demet Akalın

Haberleri izleyen Demet Akalın, gece kulüpleri ve barların temmuzda bile açılmama ihtimalini öğrenince sinirlendi. “Müzisyenler ne iş yapacak?” diye soran ünlü şarkıcı, “Ölelim biz” diyerek isyan etti.

Müzisyenlerin durumu gün geçtikçe kötüye gidiyor, Demet Akalın haklı!

Benzer Haberler

hasan akbulut 12 Mayıs 2021

Demet hn güzel konuşmaların için teşekkürler beğendim Sağol

Yorum Yaz