Ela’ya Neler Oldu? Masumiyet’in Yıldızı İlayda Alişan Yeni Bölüm Çekimlerinden İpuçları Paylaştı

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Ela’ya Neler Oldu? Masumiyet’in Yıldızı İlayda Alişan Yeni Bölüm Çekimlerinden İpuçları Paylaştı

Sevilen dizi “Masumiyet”te gerilim tırmanmaya devam ediyor. Başrol oyuncularından İlayda Alişan’ın son paylaşımı, yeni bölümde de ipuçları olacağını gösterdi.

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, geçtiğimiz yaz aylarından beri planlanan bir proje olduğu halde sezon ortasında yayına girebildi. Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar’ın başını çektiği güçlü bir kadro ve senaryo sayesinde çok tutacağı düşünülüyordu. Dizi, Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan kadına şiddeti konu alıyor ve bir adalet arayışını anlatıyordu. İzleyici, sevgilisinden şiddet gören Ela’nın başına neler geldiğini ve öncesinde neler yaşandığını her bölüm verilen ipuçlarıyla çözmeye çalışıyordu.

Masumiyet

Kanal, iddialı senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuna güvenerek diziyi en zor günlerden çarşamba akşamına koydu. Ancak dizi sosyal medyada çok sevilse de ratinglerde bir türlü bekleneni veremedi. İstikrarsız rating performansı da final söylentilerine yol açtı. Hatta geçen hafta herkes “Masumiyet”in son bölümünün yayınlandığından emindi!

Pazartesi Akşamına Alındı

Masumiyet

Bazı kanallar, ratinglerde bekleneni veremeyen ama güvendikleri diziler için değişik taktikler uygulamaya başladı. Örneğin, “Menajerimi Ara” hiç ara vermeden yaz boyu devam edecek. “Sen Çal Kapımı”, erken sezon finali yaptı ve yaz aylarında tekrar ekrana dönecek. “Masumiyet” dizisi de erken sezon finali yapan “Yasak Elma”nın yerine pazartesi akşamları yayınlanacak. Tutana kadar devam!

Yeni Bir İpucu

İlayda Alişan

Dizinin temel hikayesi Ela karakterine uygulanan şiddet ve failinin bulunmasıyla ilgili. Haftalardır bu konu netleşmedi. Üstelik, işin içinde Ela’nın annesi hariç neredeyse herkesin olduğu ya da durumu bilip sakladığı ortaya çıktı. Anlaşılan o ki, Ela’nın başına gelenlerle ilgili yeni bir ipucu daha var!

İlayda Alişan

İlayda Alişan, canlandırdığı Ela karakterinin arabadan atıldığı geceye dair yapılan çekimlerden bir fotoğraf paylaştı. “Yine yeni yeniden ben yerlerde yatarken” diyen ünlü oyuncu, yeni bir ipucunun sinyalini verdi.

Benzer Haberler

Buse 13 Mayıs 2021

Gerçekten sizi çok seviyorum güzel puan almış ve bence pazartesi akşamına adam alınmasaydı daha güzel olurdu çünkü pazartesi günleri çok daha güzel diziler var ama yine de ben bunu izleyeceğim çünkü Türkiye’de kadına şiddet çok fazla fakat bu dizide insan kadının hakkını aradığın aradığı göründüğü için insan mutlu oluyor

Yorum Yaz