Bu Gelişme Alişan’ı Yıktı: Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Haber Bekleyen Alişan ve Buse Varol’a Bir Darbe Daha!

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Bu Gelişme Alişan’ı Yıktı: Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Haber Bekleyen Alişan ve Buse Varol’a Bir Darbe Daha!

Tektaş ailesinin üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmak bilmiyor! Kardeşi Selçuk Tektaş’ın sağlığına kavuşması için elinden gelenin fazlasını yapmaya devam eden Alişan’a bugün bir kötü haber daha geldi!

Selçuk Tektaş’ın Hastalığı Herkesi Vurdu!

Hatırlarsınız, geçtiğimiz aylarda Lerzan Mutlu’nun programına katılan Alişan geçmiş yıllarda liposuction yaptırdığını ancak yanlış işlem sonucunda vücudunun belli bölgelerinde izler kaldığını söylemiş ve doktoru dava edeceğini söylemişti. Bugün ise Alişan’ın davası sonuçlandı. Mahkeme, Alişan’ın şikayeti geç yaptığı için davayı düşürdü! Bu günlerde oldukça zor zamanlar geçiren Tektaş ailesinin yüzü bir türlü gülmek bilmiyor. Hayatlarını her daim Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmeyen çiftimize resmen nazar değdi! Ailelerine Eliz’in de katılmasıyla 4 kişilik çekirdek aile olan Alişan ve Buse Varol, tam sete girmeye hazırlanıyordu ancak Selçuk Tektaş’tan kötü haber geldi.

blank

Koronavirüse yakalanan Selçuk Tektaş, durumu ağırlaşınca yoğun bakıma kaldırıldı ve entübe edildi. Günlerdir yoğun bakımda tedavisi devam eden Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu ise Alişan ve Buse Varol’u resmen çökertti! Alişan sessizliğe gömülürken, Buse Varol türbe türbe gezerek kayınbiraderi için dualar etmeye başladı.

blank

Alişan’ın Derdi Bitmiyor!

Ancak Tektaş ailesine gelen tek kötü haber bu değildi. Geçtiğimiz yıllarda yağ aldırma operasyonu için bıçak altına yatan Alişan, operasyonun ardından sağlık sorunları yaşamaya başlamıştı. En son Alişan yağ aldırma operasyonu için: “2 sene önce ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2,5 saat sürer ama ben tam 5,5 saat ameliyatta kalmışım. Bütün göbeğimi almışlar, nefes alamamaya başladım. Vücudumda hala morluklar var. Dün resmi olarak dava açtım” açıklamasında bulunmuştu.

blank

Savcılık tarafından olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında incelenen dosyada şikayetin 6 aylık şikayet süresinin dışında başvuruda bulunulduğu belirlendi. Savcılık yürütülen soruşturma sonunda şikayet süresini aşan Alişan’ın talebini reddederek kovuşturmaya dair yer olmadığına karar vererek dosyayı kapattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz