Sosyal Medya Bu Fotoğrafı Konuşuyor! Ece Erken, Sinem Kobal ve Emre Altuğ’un Birbiriyle Ne İlgisi Var?

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Sosyal Medya Bu Fotoğrafı Konuşuyor! Ece Erken, Sinem Kobal ve Emre Altuğ’un Birbiriyle Ne İlgisi Var?

Sosyal medyada günlerdir bir fotoğraf dolaşıyor. Ece Erken, Emre Altuğ ve Sinem Kobal’ın ilginç pozunu görenler bu fotoğrafın nerede çekildiğini merak ediyor.

Twitter ve Instagram’da birkaç gündür dolaşan ilginç bir fotoğraf var. Emre Altuğ ve Sinem Kobal gibi akıllara gelmesi zor bir ikili, daha da beklenmedik bir sima olan Ece Erken’e trip atıyor. Ece Erken de onlara! Peki bu alakasız üçlüyü birbirine düşüren olay ya da bu garip pozun sebebi ne?

Ece Erken de Oyuncuydu!

Ece Erken Emre Altuğ ve Arda Kural

Ece Erken’in de bir zamanlar pek çok dizide oynadığını hatta çoğunda “esas kız” olduğunu biliyor muydunuz? Bu poz da o dizilerden birine ait. 2003 yılında Kanal D’de yayınlanan “Lise Defteri” dizisinde Ece Erken ve Emre Altuğ, yaşlarına hiç aldırmadan liseli gençleri oynuyordu! Yapımcılar, bir Türk televizyon klasiği olarak 35 yaşında oyuncuları lise öğrencisi olarak yutturmaya çalışıyordu.

Sinem Kobal

Neyse ki gerçekten de liseye gidecek çağda olan Sinem Kobal da diziye dahil oldu. Böylece Emre Altuğ’u kapma yarışları başladı! Bu poz da o yarışın bir eseri. Görünüşe göre Sinem Kobal’ın oynadığı karakter yarışı kazanmış!

Yıldız Fabrikası Dizi!

“Lise Defteri” muhtemelen olmayacak insanları liseli öğrenci rolüne seçtiği için pek de uzun sürmedi. Gizemli ve melankolik unsurlar içeren öyküsüyle öne çıksa da şu an meşhur jeneriği dışında diziyle ilgili pek bir şey hatırlayan yok. O zamanın bir diğer popüler lise dizisi “Hayat Bilgisi”nin yanında esamesi bile okunmadı! Ece Erken de bu diziden sonra hatasını anlayıp bir daha oyunculuk yapmadı. Emre Altuğ da en azından liseli olarak karşımıza çıkmadı!

Lise Defteri

Ama sadece 28 bölüm süren “Lise Defteri”, Sarp Levendoğlu, Yağmur Atacan, Selin Demiratar, Sinem Kobal ve Akasya Asıltürkmen gibi ünlü isimleri bize tanıttı ya da sevdirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz