Gülşen “2021 biz geliyoruz” Diyerek Makyajsız Bir Poz Paylaştı! Sosyal Medya Yıkıldı…

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Gülşen “2021 biz geliyoruz” Diyerek Makyajsız Bir Poz Paylaştı! Sosyal Medya Yıkıldı…

Ünlü şarkıcı Gülşen bugün makyajsız pozlarını paylaşarak 2021’e hazır olduğu mesajını verdi. Gülşen’in pozları yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyayı salladı.

Ünlü şarkıcı Gülşen bugün sosyal medya hesabından makyajsız pozlarını paylaştı ve “2021 biz geliyoruz” dedi. Uzun bir süredir aranjör eşi Ozan Çolakoğlu’nun işleri nedeniyle Londra’da yaşayan Gülşen, nihayet Türkiye’ye dönüş ve yeni albüm sinyali verdi.

“Gelince toprağı öpüyorum”

Gülşen ve Azur Benan

Gülşen yetenekli aranjör Ozan Çolakoğlu’yla 2016 yılında Barcelona’da evlendi. 2017’de de çocukları Azur Benan doğdu. Bir süre burada güzel işler yapan çift 2019’da Londra’dan 15 bin lira kira vererek bir ev tuttu. Azur Benan orada okula, Gülşen de yeni albüm çalışmalarına başladı. “Herhalde bir daha dönmezler” diye düşünülürken Gülşen’den bir açıklama geldi!

Gülşen Ozan Çolakoğlu

Gülşen, “Her yerin kendine göre güzellikleri var ama vazgeçemeyeceğim tek şey bu ülke… Türkiye’ye döndüğüm zaman toprağı öpüyorum” diyerek Türkiye’den vazgeçemeyeceğini ilan etti. “Gidip geliyoruz ama bu böyle devam etmeyecek” diyen Gülşen, nihayet kesin dönüş sinyali verdi!

Yılbaşı Gecesi Ekranda!

Gülşen ve Edis

Gülşen, dönüşünün yakın olduğunu ünlü şarkıcı Edis ile çıkardığı “Nirvana” şarkısıyla açık etmişti. Dün de muhabirlere yeni albüm hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü ve iki yeni proje için çalıştığını söyledi. Herhalde bu yaz Gülşen şarkılarına doyacağız!

gülşen

Ama Gülşen’i dinlemek için yazı beklemeye gerek yok gibi görünüyor. Gülşen yılbaşı gecesi bir kanalda program yapacağını duyurdu. Ne planladığını tam olarak bilmiyoruz ama belki de onu “O Ses Türkiye”de görürüz!

“2021 biz geliyoruz”

Gülşen

Gülşen bugün de Türkiye’ye döndüğünü Muğla’dan paylaştığı makyajsız pozlarla duyurdu! “2021 biz geliyoruz” diyen Gülşen’in fotoğrafları sosyal medyayı ikiye böldü.

Yürü sarışın bomba“, “Düşüyorum her haline“, “Biz hep hazırız seni bekliyoruz” yorumları kadar “Rengi uçmuş, 2021’i göremez” diyenler de vardı. Şaka bir yana, ünlü şarkıcının makyajsız haliyle pozlar paylaşması oldukça cesaret verici!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz